Реферат «Обов’язки платників податків і зборів», 2007 рік

З предмету Право · додано 24.12.2011 18:14 · від molotokk · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття платників податків і зборів, їх ознаки і види 2. Обов’язки і права платників податків і зборів, згідно з чинним Податковим кодексом України Висновки Список використаних джерел

Висновок

Отже, платник податку — юридична чи фізична особа, яка володіє певним майном або отримує відповідні доходи і безпосередньо зобов'язана сплачувати податки до бюджетів різних рівнів.

Обов'язок платника податків — це передбачена нормою податкового права міра його належної поведінки, тобто платник податків не може відмовитися від виконання свого обов'язку. Обов'язок платника податків означає, що він повинний незалежно від свого бажання будувати свою поведінку таким чином, як це запропоновано йому податковим законом.

Обов’язки платників податків зазначено в ст. 16 Податкового кодексу України.

Доцільно виділити певні групи обов’язків платників:

1) з податкового обліку

(стати на облік або зареєструватися в податковому органі, надавати компетентним органам необхідну інформацію, тощо);

2) щодо сплати податків

(самостійно й правильно обчислювати суми податкових платежів; вчасно й повним обсягом сплачувати податки; погашати недоїмки);

3) з податкової звітності

(вести бухгалтерський облік і вносити виправлення у звітність; вчасно складати звіти і зберігати їх необхідний час; представляти в податкові органи необхідні документи, пояснення, довідки, виконувати їх вимоги (або обґрунтовувати відмову) тощо).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?