Курсова робота «Розрахунок структури електромагнітних полів», 2005 рік

З предмету Радіотехніка · додано 21.12.2011 01:53 · від shok89 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Завдання на курсову роботу. Реферат. Зміст. Умовні позначення і розмірність величин. Вступ. 1. Розрахунок структури симетричних стаціонарних електромагнітних полів. 2. Розрахунок структури змінних електромагнітних полів у хвилеводі. Висновки. Перелік джерел інформації. Додаток А. Додаток Б. Додаток В.

Висновок

При виконанні курсової роботи були придбані навички за розрахунками структури стаціонарних потенційних полів і змінних електромагнітних полів у напрямних системах, а також закріплені навички основ програмування й роботи на персональному комп'ютері.

Відповідно до завдання на курсову роботу були виведені вираження для потенціалу й напруженості полів, розраховані (за допомогою ЕОМ) сімейство еквіпотенційних ліній для циліндра в вакуумі.

У випадку змінного електромагнітного поля в прямокутному хвилеводі отримані аналітичні вираження для електричних і магнітних компонентів поля, побудовані їхні розподіли в поперечному й поздовжньому перетинах. У поперечних перерізах хвилеводу уздовж осей x й у утворяться стоячі хвилі в результаті накладення багаторазових відбиттів від стінок хвилеводу електромагнітного поля. Довжина хвилі у хвилеводі більше довжини хвилі у вільному просторі. При такій умові можливо нормальне поширення електромагнітних хвиль (без загасання).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?