Курсова робота «Управління конкурентоспроможністю організації»

З предмету Менеджмент організації · додано 19.12.2011 11:36 · від Євген · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Теоретичні аспекти управління конкурентоспроможністю Організації.5 1.1. Поняття, суть та зміст конкурентоспроможності організації.5 1.2. Система факторів та характер конкурентоспроможності організації.7 1.3. Особливості дослідження, аналізу та оцінки рівня конкурентоспроможності організації.9 2. Аналіз та оцінка конкурентоспроможності тов «мігласс».12 2.1. Загальні відомості про господарську діяльність ТОВ «МІГЛАСС».12 2.2. Загальна оцінка конкурентоспроможності ТОВ «МІГЛАСС».13 2.3. SPACE-аналіз господарської діяльності ТОВ «МІГЛАСС».16 3. Шляхи підвищення конкурентоспроможності тов «мігласс».19 3.1. Розробка загальної конкурентної стратегії ТОВ «МІГЛАСС».19 3.2. Впровадження нової виробничої бізнес-системи TPS.21 Висновки.24 Список використаної літератури.25 Додаток.26

Висновок

В даній роботі вся увага була відведена такому поняттю як конкурентоспроможність організації та управління нею. При цьому вказувалося, що саме конкурентоспроможність організації є найважливішим показником її життєздатності і життєдіяльності в умовах жорсткого конкурентного середовища ринку, оскільки саме вона (конкурентоспроможність) виступає мірою прибутковості організації і мірою досягнення поставлених цілей. Також говорилося про те, що визначальним фактором конкурентоспроможності організації виступає безпосередньо рівень конкурентоспроможності пропонованої їм продукції (послуг), основним критерієм якої служить ступінь задоволення нею реальних потреб клієнтів, що обумовлює різну привабливість товарів-конкурентів для споживачів.

Як досліджуваний об’єкт в даній роботі виступало товариство з обмеженою відповідальністю «МІГЛАСС», основним видом діяльності якого є виробництво склопакетів.

Проаналізувавши конкурентне середовище ринку склопакетів у Луганській області було виявлено, що основним конкурентом для ТОВ «МІГЛАСС» є ТОВ «ОСКАР», розташоване у м. Луганську.

Також було виявлено, що на сьогоднішній день лідируючу позицію на споживчому ринку склопакетів займає ТОВ «ОСКАР» (52,19%). На ТОВ «МІГЛАСС» приходиться 33,47% ринкової частки, а на виробників склопакетів з інших областей (Донецької, Харківської, Дніпропетровської) – 14,34%.

В результаті проведеного стратегічного аналізу конкурентоспроможності ТОВ «МІГЛАСС» було виявлено, що досліджуване підприємство має показник конкурентоспроможності менше одиниці, а отже, його конкурентні переваги значно слабкіші у порівнянні із конкурентними перевагами ТОВ «ОСКАР».

Згідно рекомендацій, отриманих за допомогою методу SPACE, ТОВ «МІГЛАСС» повинне дотримуватися конкурентної стратегії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Види та форми конкурентної боротьби — Шлійко А.В.
  • Групи конкурентних стратегій — Шлійко А.В.
  • Механізми підвищення конкурентоспроможності АПК — Шлійко А.В.
  • Оцінка конкурентоспроможності аграрного сектору — Шлійко А.В.
  • Сутність конкуренції — Шлійко А.В.
  • Фактори впливу на конкурентну стратегію — Шлійко А.В.
  • Формування конкурентного статусу підприємницьких структур, оцінювання його рівня — Шлійко А.В.