Курсова робота «Особливості методики розслідування злочинів, які пов’язані з несанкціонованим доступом до автоматизованих систем та баз даних», 2005 рік

З предмету Право · додано 01.03.2007 23:23 · від Irina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Криміналістичне поняття комп'ютерних злочинів 2. Криміналістична характеристика комп'ютерних злочинів 3. Структура комп'ютерної злочинності 4. Криміналістична характеристика особи комп'ютерного злочинця (портрет комп'ютерного злочинця) 5. Особливості порушення кримінальних справ і початкові слідчі дії 6. Організаційно-тактичні особливості слідчих дій на наступному етапі розслідування Висновок Література

Висновок

Аналіз обставин, які впливають на показники рівня комп'ютерної злочинності, дозволяють зробити досить цікавий кримінологічний висновок. Розробка і застосування сучасних СРД у комп'ютерних системах, які засновані на останніх досягненнях техніки і технологій і використовують всі необхідні механізми захисту інформації, дозволить значно зменшити латентність комп'ютерних злочинів, підвищити ступінь їх розкриття, а отже в цілому знизити рівень комп'ютерної злочинності. Тому діяльність державних органів і організацій, які спеціалізуються у сфері комп'ютерної безпеки і не відносяться до правоохоронних, все ж має важливий правоохоронний аспект для профілактики комп'ютерної злочинності.

В цілому проблема комп'ютерних злочинів для України є достатньо новою. Але аналіз сучасного громадського життя показує, що найекзотичніші та малочисельні в недалекому минулому для нашого суспільства злочини зараз отримують дуже широке розповсюдження та серйозний суспільний резонанс.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали