Курсова робота «Специфіка політичного процесу в Україні в період політичної, економічної та фінансової кризи», 2011 рік

З предмету Політика, політологія · додано 16.12.2011 21:42 · від Nadya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Характеристика головних (резонансних) подій в економічній, фінансовій сфері та політиці у 2011 році 5 2. Основні учасники політичного процесу (президент, уряд, Верховна Рада, політичні партії, блоки) 7 3. Основні цілі, стратегії, тактика 9 4. Конкретні гасла учасників політичного процесу 11 5. Специфіка та етапи розвитку політичного процесу на Волині. Події, явища та факти 12 6. Розсташування політичних сил і їх трансформація (Волинь) 13 7. Основні політичні акції на Волині 14 8. Аналіз політичних подій у ЗМІ 15 9. Оцінка нинішнього процесу 16 Висновки 18 Список використаних джерел та літератури 19

Висновок

Отже, на основі висвітленого матеріалу, можна дійти певних висновків. У 2011 році в Україні відбулось чимало політичних та інших соціально-економічних процесів, які мали своє значення, результати та висновки. Проте найбільша увага в цьому році була приділена саме боротьбі влади проти опозиції і навпаки.

2011 рік можна охарактеризувати роком змін та реформ нового уряду, а також спаду довіри до нього серед населення країни. Саме у цей рік на політичну арену знову повертаються партії які навряд ще рік тому могли претендувати пройти 5% бар’єр до Верховної Ради. Також у цьому році Україна в черговий раз мала і ще досі має шанс вступити, чи то стати асоційованим членом Євро Союзу, та пройти повний процес інтеграції.

Цей рік показав також і те як можна повністю законними і не зовсім законними способами боротись з опозицією.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?