Курсова робота «Рекреаційна діяльність в Бразилії», 2008 рік

З предмету Туризм · додано 15.12.2011 11:45 · від Альона · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Аналіз передумов формування та розвитку рекреаційної діяльності в Бразилії 1.1. Історичні аспекти розвитку рекреаційної діяльності Бразилії 5 1.2. Рекреаційні ресурси як передумова розвитку рекреаційної діяльності 8 1.3. Соціально – економічні ресурси як передумова розвитку рекреаційної діяльності в Бразилії 10 Розділ ІІ. Рекреаційна діяльність в Бразилії 2.1. Формування та особливості функціонування ТРС країни 17 2.2. Рекреаційні системи Бразилії як фактор розвитку депресивних районів 18 2.3. Рекреаційні системи Бразилії міжнародного рівня. Їх характеристика 20 2.4. Проблеми та перспективи розвитку рекреаційної діяльності в Бразилії 24 Висновки 28 Використана література 29 Додатки

Висновок

Відповідно по поставленої мети роботи, а саме вивчення та дослідження рекреаційної діяльності в Бразилії, можна сказати наступне, що Бразилія має дуже сприятливі умови і багаті рекреаційні ресурси для лікування та відпочинку населення, розвитку туризму і спорту. Унікальні ландшафти, чудові краєвиди, національні парки та різноманіття природи створюють усі передумови для формування в країні високорозвиненого, індустріального, розрахованого навіть на найбільш вибагливих та заможних людей рекреаційно - туристичного комплексу.

Бразилія пропонує для вітчизняних і іноземних туристів, широкий спектр варіантів, при природних територій. Серед найбільш популярних туристичних продуктів, поєднання екотуризма з дозвіллям і відпочинком, в основному сонця і пляжів, поїздок, пригод, а також історичного і культурного туризму. Серед найбільш популярних місць є тропічні ліси Амазонки, пляжі і дюни в північно-східній частині регіону, Пантанал в Центрально - Західному регіоні, пляжі Ріо – де - Жанейро і Санта - Катаріна.

У 2008 році індекс конкурентоспроможності Бразилії у сфері рекреації і туризму (TTCI) досяг 49 місця в світовому рейтингу, друге місце серед

Латино - Американських країн, і шосте серед країн Північної і Південної Америки, що свідчить про достатньо непогані показники популярності країни щодо здіснення рекреаційної діяльності.

Для забезпечення подальшого розвитку рекреаційної діяльності необхідно провести широкомасштабні дослідження і пошукові роботи з виявлення і оцінки нових територій, рекреаційних та бальнеологічних ресурсів, з обґрунтування основних напрямів їх використання для розвитку рекреації, туризму та організованого відпочинку населення з відповідною інфраструктурою обслуговування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?