Реферат «Aтестація робочих місць за умовами праці», 2009 рік

З предмету Інше · додано 14.12.2011 18:47 · від Наталія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття робочого місця, його структура та класифікація 2. Оцінка та атестація робочих місць 3. Організація роботи по атестації 4. Результати проведення атестації Висновки Список використаної літератури

Висновок

Робоче місце - це просторова зона, яка устаткована необхідними матеріальними засобами і технікою і певним чином організована, у якій здійснюється трудова діяльність менеджера (тобто, це місце, де виконується робота менеджера).[1]

Планування робочого місця передбачає раціональне відповідно до функціональних, гігієнічних, психофізіологічних і естетичних вимог розміщення в кабінеті або іншому службовому приміщенні меблів, обладнання і технічних засобів.

Крім того, воно повинно виключати витрати часу, пов'язані з недоцільним переміщенням, забезпечувати умови для раціонального виконання менеджером своїх функцій і економне використання площі службового приміщення.

Роботодавці в кожному робочому місці вбачають об'єкт витрачання значних коштів. Для керівників робочі місця підлеглих є предметом постійної уваги і турботи, оскільки не так, як слід організовані робочі місця замість вигоди можуть спричинити збитки підприємству. Від того, яким чином організоване робоче місце, багато в чому залежить ефективність праці менеджерів усіх категорій незалежно від тієї посади, яку вони займають. Завдання раціональної організації робочих місць менеджерів включає в себе не тільки устаткування його усім необхідним відповідно до змісту та характеру роботи, яка ним виконується, але й раціональне його розміщення, створення комфортних умов праці.[8]

Робоче місце за умовами праці оцінюється з урахуванням впливу всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу на працюючих.

Проведення атестації робочих місць має на меті:

Сформувати необхідну правову та нормативно-довідкову базу проведення атестації робочих місць за умовами праці, організувати її вивчення членами комісії та виконавцями.[6]

Перевірити правильність записів найменувань професій в трудових книжках працівників, відповідності їх класифікатору професій ДК 0003-95, визначити коди професій.

Організувати проведення замірів шкідливих виробничих факторів лабораторією, що атестована і акредитована органами Міністерства охорони здоров'я і Держстандарту України.[4]

Підготувати технологічні характеристики робочих місць, які підлягають атестації (перелік використовуваного обладнання, сировини, матеріалів, інструментів і т.д.)

З метою визначення тривалості дії шкідливих факторів у відсотках до тривалості зміни скласти листи спостереження (фотографія робочого дня).

Скласти карти умов праці відповідно до вимог Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за результатами лабораторних досліджень та власних розрахунків.

За результатами атестації скласти переліки робочих місць працівникам яких підтверджено право на пільгове пенсійне забезпечення і інші пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах.

Здійснювати організаційне керівництво і контроль за ходом проведення роботи на всіх етапах.[5]

Організувати розробку заходів щодо покращення умов праці і оздоровлення працівників.

Коментар модератора

21 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?