Дипломна робота «Фінансові ресурси підприємства та джерела їх формування», 2011 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 11.12.2011 22:33 · від asaxu · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Теоретичні аспекти формування, використання та управління фінансовими ресурсами підприємства 7 1.1. Економічна сутність, склад та джерела формування і напрямки використання фінансових ресурсів 7 1.2. Напрями управління формуванням фінансових ресурсів 20 1.3. Методи управління ефективністю використання капіталу 28 Розділ 2. Аналіз формування та використання фінансових ресурсів в пат «тростянецький м’ясокомбінат 33 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 33 2.2. Оцінка ефективності формування фінансових ресурсів 42 2.3. Аналіз результативності управління та використання фінансових ресурсів 51 Розділ 3. Основні напрями вдосконалення управління, формуванням та використанням фінансових ресурсів пат «тростянецький м’ясокомбінат». 54 3.1. Заходи щодо підвищення ефективності управління фінансовою діяльністю підприємства 54 3.2. Оптимізація структури фінансових ресурсів та обґрунтування впливу на фінансовий потенціал підприємства 63 3.3. Застосування системи контролінгу в управлінні фінансовими ресурсами підприємства 75 Висновки 87 Список використаної літератури 94 Додатки 100

Висновок

На сонові проведених досліджень необхідно сформувати наступні висновки:

1.Незважаючи на досить широке використання терміну «фінансові ресурси» в законодавчих та нормативних актах України, офіційне його тлумачення відсутнє. Сучасна фінансова наука України запозичила цей термін із економічної науки колишнього Радянського Союзу, який був задіяний у науковий обіг ще в перші роки радянських п’ятирічок, щоб на відміну від капіталістичного терміну «грошовий капітал» використовувати більш-менш привабливе словосполучення для соціалістичної економіки «фінансові ресурси». Термін «фінансові ресурси» за часи Радянського Союзу використовували в розумінні грошові кошти при формуванні фінансових фондів і фінансових балансів першого державного п’ятирічного плану.

2. Теоретичне дослідження економічної сутності і значення фінансових ресурсів дало змогу встановити, що їм притаманні таки ознаки: а) джерела утворення і формування; б) цільове спрямування; в) рівні формування, розподілу і використання; г) форми існування; д) суб’єкти утворення, формування, володіння, розпорядження і використання; е) методи формування; ж) пріоритетність формування і використання; з) внутрішня складова; и) власність існування; к) потенціальність фінансових ресурсів та націленість на створення нової вартості, одержання обов’язкового доходу та (чи)прибутку.

3.З теоретичних позицій: фінансові ресурси — економічна категорія, що характеризує сутність і зміст фінансових відносин в розподільно-перерозподільних процесах соціально-економічній системі держави та виступає їх матеріальним носієм

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали