Курсова робота «Організація рекламної діяльності торговельного підприємства за матеріалами ТРЦ "Квадрат"», 2011 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.12.2011 21:53 · від Irina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні аспекти рекламної діяльності підприємства 5 2. Фактори, що впливають на ефективність організації рекламної діяльності на торговельному підприємстві 12 3. Аналіз організації рекламної діяльності ТРЦ «Квадрат» 17 4. Оцінка ефективності організації рекламної діяльності ТРЦ «Квадрат» 28 5. Шляхи удосконалення організації рекламної діяльності ТРЦ «Квадрат» 35 Висновки 38 Список використаних джерел 41 Додатки 44

Висновок

Сучасна реклама має чітку наукову базу. Засоби рекламного бізнесу вкладаються в систему точної наукової класифікації. Нею охоплено всі складові рекламного процесу: рекламодавців, споживачів, об’єкти реклами, рекламні засоби та носії, соціальні та виробничо-економічні умови комерційної діяльності, а також саму рекламу. Багато зарубіжних спеціалістів в галузі рекламного бізнесу створили цілісну систему класифікації реклами і як процесу, і як продукту. Основою цієї системи є поділ реклами на групи за такими ознаками: вид реклами; мета отримання прибутку; способи передавання інформації; метод передавання інформації; характер емоційного впливу та спосіб його передавання; характер взаємодії; предмет рекламування; суб’єкт рекламування; цілі рекламування; інтенсивність реклами; тип рекламодавця; форма використання носіїв реклами.

При виборі носія рекламного звернення необхідно враховувати певні якісні та кількісні фактори з тим, щоб поєднання носіїв уможливило максимальне охоплення цільової аудиторії; використовувати засоби поширення, які породжують довіру, і забезпечити оптимальне поєднання витрат на проведення рекламної кампанії та її результатів. Для визначення ефективності носіїв рекламного звернення беруть такі основні характеристики носіїв, як обсяг реалізації тиражу, коефіцієнт звернення аудиторії тощо.

Ефективність рекламних носіїв треба зіставити із завданнями рекламодавця стосовно цих носіїв. Для прийняття рішення про ефективність окремих носіїв реклами використовують такі методи: порівняння економічності, оптимізаційні, оцінні, проблемно-орієнтовані.

Реклама в Україні до цих пір часто уявляє собою або «простеньку», з халатним оформленням з текстової та художньої точки зору інформацію, яка задовольняє вітчизняного рекламодавця або незрозумілий для більшості населення «абстрактний витвір», не підкріплений розумінням українського національного менталітету, або безпосереднє використання закордонних джерел та матеріалів, яке видають міжнародні рекламодавці, які використовують стандартизовану, неадаптовану рекламу.

Аналіз результатів рекламної діяльності підприємства є складовою частиною маркетингового аналізу. У процесі аналізу передбачається періодична всебічна або за окремими напрямами об’єктивна перевірка рекламної діяльності підприємства, тобто порівняння запланованих та реально одержаних показників.

Метою аналізу рекламної діяльності підприємства є контроль впливу на продаж товарів тих рекламних заходів, які було заплановано у ході розробки рекламної кампанії підприємства; контроль комунікативних показників ставлення споживачів до підприємства, її продукції, рекламних звернень та засобів масової інформації, які використовують у ході проведення рекламної кампанії; контроль витрат служби реклами на свою діяльність; контроль витрат з бюджету на проведення рекламної кампанії та витрат коштів на ці заходи. Основними цілями ТРЦ «Квадрат» в 2009-2010 рр., на які було спрямовано рекламні заходи, є формування потреб та стимулювання збуту товарної продукції підприємства; збільшення обсягу товарообігу та прискорення обігу товарів.

Витрати ТРЦ «Квадрат» на рекламну діяльність є складовою витрат на маркетинг, які відносяться до витрат обігу. Крім витрат на рекламування до маркетингових витрат відносяться витрати на стимулювання збуту та витрати на персональний продаж.

За досліджуваний період 2009-2010 рр. структура маркетингових витрат підприємства поступово ускладнювалася: І півріччя 2009 року характеризується значним витрачанням коштів на такий вид рекламної діяльності, як зовнішня реклама, друкована реклама (поліграфія) та реклама на радіо. У другому півріччі 2009 року, витрати на рекламну діяльність скорочуються, відбуваються зміни в структурі рекламних витрат, - тимчасово вибуває стаття витрат на рекламу на радіо, але додається новий напрям асигнувань – витрати на рекламу в пресі.

В 2011 році ТРЦ«Квадрат» планує збільшити витрати за всіма напрямами рекламної діяльності та їх збалансованістю відповідно до кожного виду витрат. Хоча, в порівнянні з минулим роком, підприємство планує скоротити витрати на зовнішню рекламу, та по іншим видам витрат на рекламування наявна чітка тенденція послідовного зростання.

У ході даної роботи були розглянуті організація рекламної діяльності торговельного підприємства ТРЦ «Квадрат» та шляхи її удосконалення. Висновком можна вважати необхідність активізації використання сучасних коштів реклами, удосконалювання планування й організації рекламної діяльності.

Для підвищення результативності рекламної роботи на підприємстві мною були запропоновані наступні міри:

удосконалити рекламу в Internet й модернізувати web-site;

приділити більше уваги на рекламу в пресі (газети та журнали);

активізувати роботу із діджеями радіостанцій щодо трансляції по радіо іміджевої реклами підприємства;

підвищити витрати на поліграфічну рекламу;

прагнути до розширення клієнтської бази;

підвищити роль планування.

У роботі також були розглянуті теоретичні аспекти рекламної діяльності торговельного підприємства, фактори, що впливають на ефективність організації рекламної діяльності на торговельному підприємстві, аналіз та оцінка ефективності організації рекламної діяльності. Заключним етапом дослідження є шляхи удосконалення організації рекламної діяльності на ТРЦ «Квадрат».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?