Курсова робота «Зміст та передумови раціональної організації бухгалтерського обліку на підприємстві», 2011 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 09.12.2011 00:17 · від Diymovochka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Теоретична частина «Зміст та пердумови раціональної організації бухгалтерського обліку на підприємстві» 5 1.1. Зміст раціональної організації обліку на підприємстві 5 1.2. Передумови раціональної організації бухгалтерського обліку на підприємстві 6 1.3. Організація бухгалтерського обліку на підприємстві 9 1.3.1. План організації бухгалтерського обліку на підприємстві 12 Розділ 2. Практична частина «Розрахунок балансу на кінець звітного періоду 15 2.1. Баланс (на початок місяця) 15 2.2. Нарахування заробітної плати 19 2.3. Журнал реєстрації господарських операцій 23 2.4. Реєстри бухгалтерського обліку 27 2.5. Сальдово оборотна відомість 30 2.6. Журнал 1, журнал 4 31 2.7. Баланс (на кінець місяця) 37 Висновки. 40 Список використаної літератури 41

Висновок

Становлення ринкової економіки в Україні, поява нових господарських структур різних форм власності, розвиток міжнародних економічних зв'язків зумовлюють необхідність удосконалення обліку і контролю як складових частин економічної інформації, необхідної для управління на всіх рівнях. Розвиток господарських зв'язків в умовах ринку значно розширює кількість користувачів обліковою i звітною інформацією. Сьогодні ними є не тільки працівники управління, безпосередньо пов'язані з підприємництвом, а й зовнішні користувачі інформації, які мають прямий фінансовий інтерес: банки — при вирішенні питання про надання кредитів; постачальники — при укладанні договорів на поставку товарно-матеріальних цінностей; інвестори, засновники, акціонери, яких цікавить рентабельність вкладеного капіталу і можливість одержання доходів (дивідендів). Значний інтерес облікова інформація має також для працівників податкових і фінансових служб, органів державної статистики й управління.

У сучасному інформаційному світi бухгалтерський облік, як найдавніша інформаційна система, переживає період «перезавантаження», пошуку нових ідей та затребуваності. В розвинутих країнах все більше проглядається концепція сприйняття бухгалтерської системи важливим елементом національної безпеки та дієвим фактором економічної експансії на ринки країн третього світу.

Бухгалтерський облік, як і кожна система знань, постійно розвивається. Розглядаючи зазначену систему як процес, що характеризується різними аспектами — технологічним, структурним і організаційним, доходимо висновку про необхідність загальної його організації. Це означає, що має бути визначено та впроваджено комплекс методів і засобів, спрямованих на раціональне функціонування та розвиток процесу бухгалтерського обліку. Саме раціоналізація дозволяє успішно виконувати поставлені перед ним завдання за умови мінімізації витрат часу та засобів праці. Сутність раціоналізації в контексті організації бухгалтерського обліку проявляється у забезпеченні прозорості управління власністю будь-якого суб’єкта господарювання через розкриття облікової інформації.

Коментар модератора

Робота практична із ситуаційною задачею. Облік за 2011 рік, заробітна плата - актуальна, з єдиним соціальним внеском, є журнали, є літачки

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?