Курсова робота «Показники, методи оцінки та чинники підвищення якості продукції», 2011 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 08.12.2011 20:06 · від Нагорная елена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Сутність якості продукції. 2. Показники та методи оцінки рівня якості продукції. 3. Основні чинники та способи підвищення рівня якості продукції підприємства. Висновки. Список використаних джерел.

Висновок

Отже, якість товарів та послуг – це складний соціально-економічний феномен, в якому фокусується перехрещення інтересів споживача і виробника. Формуванні якості продукції відбувається на кожному етапі від проектування до її виготовлення та збуту. На її рівень впливає чимало технічних, економічних, організаційних та суб’єктивних факторів.

Важливою ланкою у забезпеченні якості є, безперечно, система управління якістю, яка представляє собою сукупність організаційної структури, відповідальності, процедур, процесів та ресурсів, що забезпечують загальне управління якістю. До найважливіших методів забезпечення належної якості та конкурентоспроможності продукції належать стандартизація та сертифікація продукції, державний нагляд за якістю і внутрішньовиробничий технічний контроль. У підвищенні якості продукції особливо важливу роль відіграють її стандартизація і сертифікація, забезпечуючи певний рівень якості та безпеки цих виробів і послуг для споживачів.

Також були з’ясовані методологічні основи оцінки економічної ефективності та якості продукції підприємства, тому, можна сказати, що якість залежить від цілої системи показників, за допомогою яких здійснюється кількісне оцінювання будь-яких властивостей або станів продукції.

Істотне поліпшення підприємством якості продукції порівняно з аналогічною продукцією конкурентів дає йому можливість підвищувати ціну на неї, навіть збільшуючи обсяг реалізації. Завдяки поліпшенню якості і використанню інших нецінових факторів (реклама) підприємство може одержати довготривалі переваги над конкурентами, забезпечуючи одержання додаткового доходу.

Забезпечення якості стає засобом управління підприємством, за допомогою якого одночасно досягають як задоволення запитів споживачів, так і зменшення виробничих витрат. Розв’язання проблеми якості на засадах задоволення запитів споживачів можливе лише за умови докорінних змін усієї організаційної структури виробництва, включно зі збутом, відносинами з постачальниками, розробленням та конструюванням виробів. Необхідність постійної перебудови виробництва відповідно до вимог ринку посилює значення функції маркетингу в апараті управління фірм і корпорацій, сприяє розвитку системного комплексного підходу до формування питань якості та стандартизації.

Отже, ефективність управління якістю залежить від багатьох чинників, і в свою чергу впливає на конкурентоспроможність продукції. Адже тільки якісна продукція здатна знайти свого покупця та задовольнити його потреби, тим самим втриматись на ринку досить довгий час.

Коментар модератора

35 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?