Курсова робота «Оплата праці», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 06.12.2011 13:42 · від Людмила · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Основи соціального захисту та оплати праці. 1.1. Державне регулювання соціальних процесів. 1.2. Система соціального страхування. 1.3. Поняття оплати праці, функції. 1.4. Основи організації оплати праці. Розділ 2. Соціальний захист населення та оплата праці в Україні. 2.1. Аналіз системи соціального захисту населення в Україні. 2.2. Аналіз політики держави щодо регулювання оплати праці. 2.3. Огляд соціально-демографічної ситуації в Україні. Розділ 3. Пріоритети розвитку державної політики у сфері соціального захисту та оплати праці 3.1. Досвід соціального захисту населення та оплати праці за кордоном. 3.2. Шляхи та перспективи розвитку соціального захисту населення та оплати праці в Україні. Висновок Список використаної літератури

Висновок

Реформування механізму державного регулювання соціального захисту населення сприятиме не лише посиленню соціальної справедливості шляхом підвищення рівня життя малозабезпечених верств населення, а й згрупуванню суспільства на груні посилення довіри до держави, створення реальної бази для сталого економічного зростання на довготривалу перспективу. Для цього необхідно необхідно створити відповідну законодавчо-нормативну базу, ефективно задіяти економічні важелі, налагодити чітку систему контролю за виплатою соціальної допомоги людям, які реально її потребують.

Система управління економікою, що склалася за роки незалежності України, призвела до виникнення феномену відчуження працівників від засобів виробництва. Виражається це в тому, що доходи трудових колективів і окремих працівників практично не залежали і не залежать від ефективності використання ресурсів. Через це працівники ставляться до них не по-господарському. У цих умовах як ніколи гостро стоїть питання: яким чином зацікавити людей, спонукати їх працювати ефективно, своєчасно і якісно виконувати поставлені перед ними завдання.

Отже, основними напрямами поліпшення кризової ситуації у сфері оплати праці є: мотивація праці повинна будуватися на основі факторів, які безпосередньо залежать від працівника; розмір мінімальної заробітної плати повинен бути хоча б на рівні прожиткового мінімуму; система матеріальної зацікавленості повинна будуватися як система інвестування працівників;

Коментар модератора

42 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?