Реферат «Механізм грошової трансмісії та визначення ефективності грошово-кредитної політики», 2010 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 05.12.2011 14:50 · від Юрий · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.) Сутність механізму грошової трансмісії 2.) Ефективності грошово-кредитного регулювання 3.) Аналіз грошово-кредитної політики в Україні Висновок Список використаної літератури

Висновок

Трансмісійний механізм – процес, за допомогою якого зміни параметрів інструментів грошово-кредитної політики зумовлюють бажані зміни рівня інфляції та ВВП.

Канали монетарної трансмісії поділяють на традиційні: відсотковий, який поділяється на канали доходу та заміщення; кредитний; канал валютного курсу; та нетрадиційні: канал цін активів, в межах якого виокремлюють канали добробуту, зміни власного капіталу та зміни коефіцієнта Тобіна; канал ліквідності; монетаристський та інфляційний канали.

Для забезпечення можливостей проведення ефективного грошово-кредитного регулювання повинно існувати відповідне інституційне забезпечення: дворівнева побудова банківської системи; законодавче та юридичне забезпечення незалежності центрального банку від державних органів виконавчої та законодавчої бази; законодавче закріплення за центральним банком статусу резервної структури банківської системи загалом з наданням йому прав регулювати резервні фонди всіх банків другого рівня; законодавче надання центральному банку статусу кредитора останньої інстанції для банків другого рівня та фінансового агента уряду ітаке інше.

Динаміка показників економічного розвитку України у 2009-2010 роках, зокрема і грошово-кредитного ринку, свідчить про закріплення позитивних тенденцій на етапі посткризового відновлення. Серед головних позитивних змін, які були характерні для грошово-кредитного ринку в цей період та сформували надійну основу для подальшого зміцнення банківської системи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?