Курсова робота «Організаційно – економічний механізм заснування власної справи в сфері виготовлення виробів з дорогоцінних металів та каміння»

З предмету Економіка підприємства · додано 04.12.2011 20:17 · від Дмитро · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ с.3 1. Огляд ринку дорогоцінних металів та каміння в Україні с.5 2. Формування підприємницької ідеї та особливості її реалізації в ювелірній галузі України с.11 3. Нормативно-правове регулювання діяльності підприємств ювелірної галузі с.16 4. Технологія створення підприємства в ювелірній галузі с.21 Висновки с.30 Список використаної літератури с.32 Додатки с.33

Висновок

Створення власного підприємства та виконання підприємницьких функцій – надзвичайно складна і ризикована справа, яка вимагає великої сили, затрат енергії, цілеспрямованості тощо. За сприятливих умов ці зусилля винагороджуються привласненням значних доходів, набуттям економічної влади, реалізацією основної мети.

Але все це є вже результат кропіткої роботи. Зазвичай, перш ніж відкрти власну справу, необхідно вивчити ринок, на якому буде функціонувати новостворене підприємство. Отже, на прикладі нашого ювелірного підприємства „GOLDLAND”, яке спеціалізується на виробництві виробів з дорогоцінного металів та каміння, під час огляду ринку ми наштовхнулись на таку інформацію:

негативний вплив кризи на ювелірну галузь, обсяги роздрібної продажі ювелірних виробів скоротився приблизно на 40%;

більшість дорогоцінних виробів різко зросли в ціні, що, у свою чергу, миттєво відбилось на попиті пересічних громадян;

найстрашнішою проблемою ювелірної галузі є масові контрабандистські схеми з дорогоцінними металами та каміннями, майже 70% ювелірного ринку знаходиться в тіні;

розробляти власні українські родовища покладів дорогоцінних металів та каміння не вигідно, тому виробники вимушені замовляти матеріали та сировину в іноземних постачальників, тобто це ставить в залежність національних виробників від іноземної валюти тощо.

Наступним кроком на шляху до відкриття власної справи є чітке та обдумане формування підприємницької ідеї. Перш ніж її сформулювати необхідно:

чітко для себе визначити, що саме Вас спонукає до заняття ювелірною діяльністю;

проаналізувати всі можливі джерела інформації, які Вам необхідні;

розібратися з методами пошуку підприємницької ідеї та обрати ті, які Вам підходять;

окреслити характерні риси потенційних споживачів.

Тільки після опрацювання таких моментів, ми чітко визначились з підприємницькою ідеєю, а саме виготовлення виробів з дорогоцінних металів та каміння на замовлення.

Після цього, можна сміливо переходити до вивчення нормативно – правової бази, що регулює ювелірну галузь. Серед низки законів, що про підприємницьку діяльність та ювелірну діяльність зокрема, особливу увагу слід віддати постановам Міністерства фінансів (саме цей орган регулює ювелірну сферу). Нажаль вони ще потребують багатьох доопрацювань: одні взагалі суперечать змісту один одному, інші – у своїй структурі мають такі норми, що доходять до абсурду.

Після детального ознайомлення з чинним законодавством, можна приступати безпосередньо до етапу державної реєстрації та організації виробництва на новоствореному підприємстві. Це є досить серйозна робота, що вимагає від засновників повної віддачі. А саме чітко визначитись:

з виробничо – технологічними особливостями ювелірного підприємства;

з ресурсами, які Вам необхідні;

з потенційними партнерами, постачальниками, посередниками тощо.

Все це підкріплюється значними затратами на створення власного підприємства, що, у свою чергу, можна покрити за рахунок внесків засновників.

Отже, якщо правильно, об’єктивно і зважено розпоряджатися своїми знаннями та здібностями в підприємницькій області, то витрати та значні зусилля на створення власної справи швидко окупляться і з часом обрана Вами справа почне приносити значні прибутки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?