Курсова робота «Інфляція та її вплив на суспільне відтворення», 2010 рік

З предмету Політична економіка · додано 03.12.2011 13:45 · від Дар'я · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Інфляція, її сутність, види та причини 6 2. Наслідки інфляції та її вплив на суспільне відтворення 20 3. Інфляційні процеси в світі та в Україні 27 Висновки 35 Список використаної літератури 38 Додатки 39

Висновок

Здійснивши аналітичний огляд великої кількісті літератури, як наукової, так і навчальної з даної теми, можна сказати, що у літературі тему даної курсової роботи висвітлено досить чітко і зрозуміло, міститься багато інформації. Проте існує чимало диференційованих поглядів різних науковців стосовно питань виникнення інфляції, а також шляхів її подолання для сучасної України.

Інфляція – це підвищення загального рівня цін. За своїм характером, інтенсивності, виявам інфляція буває вельми різна, хоч і позначається одним терміном. Інфляційні процеси не можуть розглядатися як прямий результат тільки певної політики, політики розширення грошової емісії або дефіцитного регулювання виробництва, бо зростання цін виявляється неминучим результатом глибинних процесів в економіці, об'єктивним слідством наростання диспропорцій між попитом і пропозицією, виробництвом предметів споживання і засобів виробництва, накопиченням і споживанням і т.д. В результаті процес інфляції - в різних його виявах - носить не випадковий характер, а досить стійкий.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?