Курсова робота «Система права», 2009 рік

З предмету Право · додано 01.12.2011 21:54 · від Юрій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1: Система права 4 1.1. Поняття системи права 4 1.2. Структура права та структурні елементи системи права 6 1.3. Деякі аспекти розвитку системи права та системи законодавства 8 Розділ 2: Предмет і метод правового регулювання як підстава розподілу права на галузі та інститути 11 2.1. Предмет правового регулювання 11 2.2. Метод правового регулювання має такі структурні компоненти 11 Розділ 3: Загальна характеристика галузей права. Функціональні міжгалузеві зв’язки 16 3.1. Поняття галузі права 16 3.2. Загальна характеристика галузей права 16 3.3. Галузі права та правові інститути 20 Розділ 4: Сутність права. Властивості права 22 5.1. Сутність права 22 5.2. Інша сторона сутності права 23 Розділ 5: Коротка характеристика галузей права сучасної України.26 Висновок 28 Список використаних джерел 29

Висновок

Отже, наведені в курсовій роботі визначення поняття права приводять до висновку, що вони поки досить далекі від досконалості. Таким чином, остаточно не сформувавшись, повністю задовольнивши потреби державно-правової теорії і практики поняття права, не може служити ефективним засобом, або шляхом подолання негативних наслідків суперечності уявлень про право.

Незважаючи на це, більшість вчених не вважають це проблемою і притримуються загальновизнаного поняття права, та визнають систему та структуру права як засновану на уявленні про справедливість міру свободи й рівності, що відображає потреби суспільного розвитку, яка у своїй основі склалася в процесі повторюваних суспільних відносин і визнається й охороняється державою.

Система права - це внутрішня структура права, що складається з

взаємопов'язаних норм, інститутів і галузей права. Вона володіє своїми рисами:

- її первинним елементом виступають норми права;

- Її елементи не суперечливі, внутрішньо погоджені, взаємопов'язані, що

надає їй цілісність і єдність;

- вона обумовлена соціально-економічними, політичними, релігійними, культурними, історичними факторами;

- має об'єктивний характер.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?