Реферат «Правовий режим використання та охорони надр», 2011 рік

З предмету Право · додано 01.12.2011 20:18 · від Пахан · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття надр як об’єкту використання і правової охорони. Державний фонд надр. 4 2. Право користування надрами та його види. Гірничий відвід. 6 3. Права та обов’язки користувачів надр. Плата за користування надрами 8 4. Правові заходи охорони надр 10 5. Відповідальність за порушення законодавства про надра 12 Висновок 14 Список використаних джерел 15

Висновок

Сьогодні надзвичайно важливим завданням української держави і суспільства є створення обгрунтованого і детально розробленого природоохоронного законодавства та забезпечення впровадження його в життя. Необхідно створити такий правовий механізм, за якого нанесення шкоди земним надрам, нераціональне використання їх ресурсів були б невигідними підприємствам та іншим природокористувачам.

Я вважаю, що на велику увагу заслуговує механізм реалізації екологічного законодавства. З метою його вдосконалення доцільно використати різні організаційно-правові важелі, наприклад: матеріальне заохочення до бездоганного виконання вимог користування надрами, підвищення юридичної відповідальності за їх невиконання або порушення, посилення державного і громадського екологічного контролю, створення системи екологічної освіти і виховання.

Отже, майбутнє України дуже тісно пов'язане з екологічною безпекою, яка є у свою чергу, найважливішою складовою національної безпеки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?