Реферат «Право власності на природні ресурси», 2011 рік

З предмету Право · додано 01.12.2011 20:09 · від Пахан · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття, принципи та групи природокористування 4 2. Право власності на природні ресурси нафту і газ 6 3. Право власності на землю 10 Висновок 12 Список використаних джерел 13

Висновок

Отже, екологічне право власності — це система правових норм земельного, водного, лісового, гірничого, фауністичного, природоохоронного законодавства, що регламентують правовідносини в сфері реалізації повноважень, породжених власністю на природні ресурси.

Право власності на природні об'єкти суттєво відрізняється від права власності на майно та інші об'єкти неекологічного характеру, насамперед, обмеженнями щодо використання природних ресурсів і об'єктів як власності, обумовленими захистом прав та законних інтересів всіх громадян суспільства.

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про власність» власність в Україні виступає в трьох формах: приватна, колективна, державна. Оскільки природні ресурси теж є об'єктом права власності, то це положення закону поширюється і на них. Екологічним законодавством визначені природні ресурси державної власності, колективної власності і природні ресурси приватної власності. Але враховуючи їх особливу значимість для суспільства питома вага форм власності на природні ресурси різна, хоча всі форми власності є рівноправними, мають рівні умови для їх розвитку та захисту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?