Реферат «Історія розвитку та становлення адміністративної юстиції», 2011 рік

З предмету Право · додано 01.12.2011 19:59 · від Пахан · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Правова обумовленість та значення запровадження адміністративної юстиції 5 2.Історія становлення адміністративної юстиції в Україні 7 3.Запровадження адміністративних судів в рамках судово-правової реформи в Україні 11 Висновок 16 Список використаних джерел 17

Висновок

Таким чином, розглянувши питання історія розвитку, значення та запровадження адміністративної юстиції в Україні можна зробити наступні висновки:

По-перше, адміністративна юстиція є природним атрибутом розвинутого демократичного суспільства і правової держави.

По-друге, адміністративна юстиція передбачає професійну діяльність щодо розгляду спорів між громадянами і органами, наділеними владними повноваженнями, тобто це специфічна за своїм змістом діяльність з нейтралізації особливо небезпечних для стабільного розвитку суспільних і державницьких процесів конфліктів в управлінській сфері.

По-третє, створення адміністративної юстиції потребує якісно нового професійного підходу до судового розгляду адміністративних спорів, який повинен стати суто правовим засобом в арсеналі громадянина, який вільний щодо вибору цього засобу серед іншого правозахисного інструментарію.

По-четверте, інститут адміністративної юстиції потребує відповідної корекції або зламу правової свідомості, ціннісних пріоритетів правової культури насамперед осіб, які отримують право на реалізацію адміністративно-юстиційних повноважень.

Отже, інститут адміністративної юстиції є важливим і невід'ємним атрибутом правової держави, безпосередньою метою якої є забезпечення верховенства права та пріоритету прав і свобод громадянина.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?