Реферат «Підстави і порядок визнання шлюбу недійсним», 2011 рік

З предмету Право · додано 01.12.2011 19:53 · від Пахан · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Підстави і порядок визнання шлюбу недійсним 4 2.Недійсний шлюб 6 3.Шлюб, який визнається недійсним за рішенням суду 8 4.Шлюб, який може бути визнаний недійсним за рішенням суду 10 Висновки 15 Список використаних джерел 16

Висновок

Шлюб – це добровільний союз вільних, рівноправних чоловіка й жінки, який укладається у встановленому законом порядку з метою створення сім’ї.

На сьогоднішній день шлюб має велике значення для нашої держави.

Адже сьогодні на Україні склалася складна ситуація - катастрофічно зменшується населення нашої Батьківщини. За неофіційними даними воно складає близько 48,9 млн. чоловік, порівняно з 52 млн. у 1991 році. Можу з впевненістю сказати, що вже майже 10 років триває демографічна зима.

На мою думку, необхідно негайно запровадити вдалу державну програму по збереженню населення України, і розпочати необхідно з найголовнішого - зі збереження кожної української сім'ї.

Сім'я, дитинство, материнство, шлюб охороняється в Україні. Отже, необхідно щоб встановлений діючим законодавством судовий порядок розірвання шлюбу дійсно служив цій меті. Я вважаю, що цього можна досягти тільки при ефективній і досконалій (відповідно до чинного законодавства) діяльності судових органів. Вони повинні всебічно сприяти дальшому зміцненню сім'ї.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?