Курсова робота «Гармонізація та стандартизація бухгалтерського обліку», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 01.12.2011 15:31 · від олександр · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Теоретична частина 1.1. Стандартизація бухгалтерського обліку, контролю та аналізу 6 1.2. Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку 9 1.3. Національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку 15 Розрахункова частина 2. Складання балансу станом на початок місяця 19 3. Нарахування заробітної плати робітникам підприємства 21 4. Складання журналу господарських операцій 26 5. Реєстри бухгалтерського обліку 31 6. Оборотна відомість 34 Висновок 36 Список використаної літератури 38 Додатки 39

Висновок

Фінансова звітність підприємств різних країн має певні відмінності, що зумовлені соціальними, економічними та політичними чинниками.

Відмінності в підходах до змісту фінансових звітів значно ускладнювали аналіз інформації та прийняття рішень в умовах розвитку міжнародної торгівлі, транснаціональних корпорацій, глобалізації фінансових ринків.

Для забезпечення гармонізації фінансової звітності 29 червня 1973 р. створено Комітет з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (КМСБО). Його було засновано на підставі угоди, укладеної фаховими організаціями бухгалтерів Австралії, Великої Британії, Ірландії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Мексики, США, Франції та Японії.

Початковою метою МСБО було формулювання, видання та вдосконалення в інтересах суспільства стандартів бухгалтерського обліку, яких слід дотримуватися при поданні фінансових звітів, а також сприяння прийняттю та дотриманню їх в усіх країнах.

За 27 років своєї діяльності МСБО видав 41 міжнародний стандарт бухгалтерського обліку (МСБО), з яких сьогодні діють 32. Більшу частину діючих стандартів вже переглядали раніше, що сприяло поліпшенню їхньої якості та поширенню.

На основі міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (МСБО) в Україні розроблені й діють національні Положення (стандарти) бухгалтерського обліку — П(С)БО.

Головною метою виконання курсової роботи був аналіз господарської діяльності виробничого підприємства на основі інформації про початкові залишки на рахунках бухгалтерського обліку на початок місяця, вихідної інформації для нарахування заробітної плати за звітний місяць та початкових даних для складання журналу реєстрації господарських операцій. Провівши необхідні розрахунки, можна зробити висновок, що загалом діяльність підприємства в даному місяці виявилася збитковою. Така діяльність супроводжувалася таким наслідком, як одночасне зменшення господарських засобів та джерел їх утворення. Про це свідчать дані балансу на початок та кінець місяця (див. Додаток 1).

Коментар модератора

Курсова робота має практичну задачу зі складання балансу, в додатках є "літачки" та форми звітності, складено журнали господарських реєстрацій, облік оплати праці за 2009 рік. Теоретична частина НЕ містить посилань на літературу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?