Курсова робота «Компенсація за невикористану відпустку та методика її нарахування і виплати», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 01.12.2011 13:25 · від yaruna_v · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття відпустки та компенсації за її невикористання 2. Практичні аспекти компенсації за невикористану відпустку 3. Методика розрахунку днів невикористаної відпустки та суми компенсації 3.1. Розрахунок кількості днів невикористаної відпустки 3.2. Розрахунок суми компенсації за невикористану відпустку Висновки Виробничі ситуації Список використаних джерел

Висновок

Отже, варіантів отримання грошової компенсації за дні відпустки небагато. Компенсацію можна виплачувати не завжди і не всім. Як правило, у разі звільнення, у зв’язку з переведенням. Але якщо на підприємстві встановлено колективним договором більше 24 календарних днів щорічної основної відпустки, наприклад 30 календарних днів, то отримати грошову компенсацію без звільнення можна за 6 календарних днів, а ось 24 календарних днів потрібно скористатись відпусткою.

Забороняється замінювати грошовою компенсацією всі види відпусток працівникам віком до 18 років (крім випадків звільнення). Не допускається заміна компенсацією відпусток для працівників, які мають дітей. Також згадаємо про те, що на практиці трапляються випадки, коли власник або уповноважений ним орган практикує відкликання працівників із щорічних відпусток. У таких випадках нараховану заробітну плату за час невикористаної основної частки відпустки в межах 24 календарних днів (за решти належної працівникові тривалості відпустки може бути виплачено компенсацію) підлягає вирахуванню із нарахованої суми зарплати, а відпустка переноситься на інший період.

Для уникнення штрафів і небезпеки бути позбавленим компенсації працівнику необхідно повністю використовувати відпустку. Відповідно до ст. 6 Закону “Про відпустки” щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарні дні за відпрацьований робочий рік з дня укладення трудового договору.

Коментар модератора

22 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення