Курсова робота «Канали збуту товарів», 2007 рік

З предмету Логістика · додано 28.11.2011 23:00 · від Ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Канали розподілу в логістиці збуту 4 1.1. Поняття та задачі логістики збуту 4 1.2. Канали збуту товарів 8 1.2.1. Поняття і значення збуту 8 1.2.2. Основні методи збуту 12 1.2.3. Вибір каналів збуту товарів 13 1.2.4. Чинники, що впливають на вибір каналу розподілу 16 Розділ 2. Аналіз логістики збуту на підприємстві атзт «харківмаш» 23 2.1. Загальні відомості про підприємство АТЗТ «Харківмаш» та його організаційна структура 23 2.2. Аналіз збутової діяльності підприємства АТЗТ «Харківмаш» 31 Розділ 3. Рекомендації щодо покращення збутової діяльності атзт «харківмаш» 35 3.1. Рекомендації щодо покращення обслужування постійних клієнтів 35 3.2. Пропозиції щодо підвищення продуктивності праці 37 Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Для того, щоб підприємству ефективніше управляти збутом продукції, необхідно освоювати нові ринки збуту, розширювати що існують за допомогою вибору найбільш ефективних каналів збуту.

Селекція каналів збуту є стратегічним вирішенням підприємства. Канал збуту – це сукупність організацій або окремих осіб, які приймають на себе або допомагають передати іншому суб'єктові право власності на конкретний товар або послугу на їх шляху від виробника до кінцевого споживача. Використання каналів збуту ґрунтується на наступних передумовах:

- необхідність і можливість економії фінансових ресурсів при розподілі продукції;

• організації продажу товару ефективнішим способом;

• збільшення об'ємів реалізації і доступніший продаж товару на цільових ринках. При цьому необхідно точно знати, який вид збуту доцільний для конкретного товару.

Збутову діяльність фірми не можна охарактеризувати як дуже складну. Проте її необхідно здійснювати ефективно. Тому зараз дуже важливо боротися за клієнта, покращуючи свої позиції на ринку, удосконалюючи канали розподілутоварів.

Вибір каналів розподілу продукції є складним управлінським рішенням, оскільки вибрані канали найбезпосереднішим чином впливають на всі інші рішення у сфері логістики.

Кінцеві споживачі (індивідууми і компанії) пред'являють різний попит на послуги каналу. Відповідно до цієї класифікації різні групи таких споживачів при покупці товарів пред'являють попит на різні послуги каналу збуту, і цей факт треба враховувати при сегментації.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали