Курсова робота «Статистичне вивчення ефективності сільськогосподарського виробництва», 2010 рік

З предмету Статистика · додано 28.11.2011 12:40 · від Руслан Павленко · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ І. Предмет, завдання і система показників статистики рослинництва 5 1.1. Предмет, завдання статистики 5 1.2. Система показників статистики рослинництва Розділ ІІ. Статистична оцінка варіації та аналіз форми розподілу 11 2.1. Характеристика центру розподілу 11 2.2. Статистичне вивчення варіації та форми розподілу 13 2.3. Перевірка статистичної гіпотези про відповідність фактичного розподілу нормальному18 Розділ ІІІ. Статистичні методи вивчення взаємозв’язків в статистиці ефективності сільськогосподарського виробництва 40 3.1. Аналітичне групування 40 3.2. Проста кореляція 43 3.3. Багатофакторний кореляційно-регресивний аналіз 49 Висновки 57 Список використаної літератури 58

Висновок

Головною метою дослідження даної курсової роботи став вплив кількості внесених органічних добрив та витрат праці на 1 ц. на урожайність картоплі. Після проведених розрахунків можна з впевненістю сказати, що існує прямий зв'язок між кількістю внесених органічних добрив і урожайністю, тобто із збільшенням кількості добрив, збільшується й урожайність. Також можна стверджувати, що зв'язок, який виникає між урожайністю картоплі і витратами праці – зворотній, бо із збільшенням витрат праці, зменшується урожайність картоплі.

Вищенаведені висновки були зроблені на підставі розрахунків, які були проведені у розділі 2, а саме: побудовано 3 варіаційні ряди розподілу, обчислені мода, медіана, квартилі і децилі для кожного із рядів, а також середні арифметичні різними способами та показники, які можуть дати характеристику з іншого боку, ніж середні величини: розмах варіації, середнє лінійне відхилення, середній квадрат відхилень (дисперсія), середнє квадратичне відхилення, коефіцієнт варіації.

На базі розділу 3 було проведене аналітичне групування, багатофакторний кореляційно-регресивний аналіз та обчислена проста кореляція також. Це дало змогу відкинути другу факторну ознаку, як несуттєву.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?