Реферат «Валютні фючерси», 2006 рік

З предмету Економіка · додано 28.11.2011 12:15 · від Dima · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Ф’ючерси, як фінансовий інструмент 2. Валютні ф’ючерси Висновок Література

Висновок

Для України у перспективі необхідно вирішити законодавче питання щодо фінансових інструментів. Це стосується, в першу чергу, валютних ф’ючерсів, тоді можна було б вирішити питання забезпечення ліквідності, тому що висока ліквідність робить ф’ючерсні ринки привабливими для професійних трейдерів.

Логічним було б створення банківського пула, що постійно підтримував би необхідну ліквідність біржової торгівлі валютними ф’ючерсами й у той же час був гарантом виконання контрактних зобов’язань. Крім того, деякі дрібні українські компанії – експортери та імпортери, могли б самостійно купувати і продавати валютні ф’ючерсні контракти на спеціалізованих біржах через незалежних (небанківських) біржових брокерів у випадку, якщо б валютне законодавство і біржові правила сприяли цьому.

Привабливість біржової торгівлі валютними ф’ючерсними контрактами істотно підвищиться у випадку реалізації ідей щодо створення банківського пула, організаторами якого могли б стати зацікавлені великі українські банки, що мають не тільки певний досвід роботи на строковому ринку іноземних валют, але і підтримують довірчі відносини. Учасники такого банківського пула стають власниками ексклюзивного права укладати угоди в торговельній системі, технічну і технологічну підтримку якої зможе здійснювати валютна біржа.

Коментар модератора

10 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?