Курсова робота «Калькулювання собівартості продукції», 2011 рік

З предмету Економіка · додано 25.11.2011 23:51 · від юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Теоретична частина Порядок групування і обліку витрат підприємства за статтями калькуляції. 1.1. Сутність і порядок визнання витрат 5 1.2. Законодавчо-нормативне регулювання витрат 10 1.3. Облік, оцінка і контроль витрат за статтями калькуляції 13 Розділ 2. Розрахункова частина 2.1. Вихідні дані для розрахункової частини 25 2.2. Виконання розрахункової частини 27 Висновки 41 Список використаної літератури 42

Висновок

Написання цієї курсової роботи дало мені змогу засвоїти особливості групування і обліку витрат за статтями калькуляції.

В теоретичній частині було розкрито питання сутності і визнання витрат, законодавчо – нормативне регулювання цих витрат, їх оцінка і контроль.

Практична частина охоплює групування витрат за економічними елементами і статтями калькуляції, складання відомості зведеного обліку витрат на виробництво продукції, визначення точки беззбитковості, а також обчислення показників доходів, витрат, фінансових результатів діяльності на прикладі умовного підприємства «Комфорт» та прибутку підприємства при зміні обсягу реалізації продукції.

Згідно варіанту визначається також вплив певного чинника, а саме витрат на придбання спеціалізованої літератури для інформаційного забезпечення виробничої діяльності складального цеху.

Отже, на основі вихідних даних, складаються калькуляції за системою повних і змінних витрат, визначається обсяг беззбиткового виробництва продукції, будується функція витрат, відображається планування прибутку підприємства «Комфорт» та вищенаведені поставлені завдання.

Таким чином, дана курсова робота допомогла у засвоєнні теоретичних і практичних навиків щодо групування витрат за статтями калькуляції, економічними елементами, визначення точки беззбитковості тощо, що дає змогу орієнтуватись у предметі «Управлінський облік».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?