Реферат «Філософія ірраціоналізму», 2008 рік

З предмету Філософія · додано 15.11.2011 19:55 · від Наталя · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Специфіка і сутність ірраціоналізму 3 2. Апологія «надлюдини» у філософії Ф. Ніцше 5 3. Психоаналіз З. Фрейда 9 4. Список використаної літератури 18

Висновок

Історичні суперечності, що є необхідною частиною людського існування, створюються і вирішуються людиною як у процесі її власного життя, так і в процесі історичного розвитку. Як пропагандист «здорового суспільства», усунення історичних суперечностей Фромм пов'язує зі створенням гуманістичного суспільства. Він покладає великі надії на введення «гуманістичного планування», активізації індивіда шляхом створення методів «гуманітарного управління», поширення нових форм «психодуховної орієнтації». Фромм висуває ідею створення невеликих спільностей, які відзначатимуться власною культурою, стилем життя, манерою поведінки, заснованих на загальних «психодуховних орієнтаціях». У результаті зникне експлуатація, такі відносини між людьми, як панування та підкорення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?