Курсова робота «Економіка сільського господарства Великобританії», 2010 рік

З предмету РПС · додано 14.11.2011 22:26 · від Svetlana · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи сільськогосподарського виробництва 1.1. Особливості сільськогосподарського виробництва 5 1.2. Умови розвитку сільського господарства у Великій Британії 10 1.3. Державне регулювання та державна підтримка аграрної сфери Великобританії 13 Розділ 2. Місце великобританії на світовому ринку сільськогосподарської продукції 2.1. Тваринництво – головна галузь сільського господарства Великої Британії 18 2.2. Рослинництво та садівництво 24 2.3. Зовнішня торгівля сільськогосподарською продукцією 29 Розділ 3. Перспективи торговельних відносин між великобританією та україною 34 Висновки 39 Список використаної літератури 41

Висновок

Великобританія (Об'єднане Королівство) – острівна держава, велика частина території якого розташована на двох великих островах, розділених водами Ірландського моря. З заходу Великобританія омивається водами Атлантичного океану, а зі сходу водами Північного моря. З півдня Великобританія граничить із Францією найближчим і найбільш розвитим сусідом, що має з нею загальні водні границі. Також найбільш близькими сусідами Великобританії є Бельгія і Нідерланди, значно далі розташовані Данія, Німеччина, Норвегія. Таким чином, економіко-географічне положення Великобританії є одночасно сусідським і приморським, що украй вигідно для економічного розвитку країни. Великобританія конституційна монархія. Форма державного устрою Великобританії – конституційна монархія. Монархія є найдавнішою з усіх нині існуючих форм державного правління. Монарх у Великобританії є головною особою держави.

Сільське господарство забезпечує власні потреби країни на 2/3. Для Великобританії характерний помірний і досить вологий клімат з невеликими перепадами температури протягом року, що створює сприятливі умови для розвитку сільського господарства. Велика частина використовуваних сільських угідь зайнята пасовищами (близько 80%). Менша частина території зайнята сільськогосподарськими культурами, що в основному вирощуються в Східній Англії. Картопля вирощується практично повсюдно. Однієї з основних культур є цукровий буряк, вирощувана в Східній Англії і Линкольншире, де розташовані основні заводи по переробці цукру.

Важливими посівними культурами є також пшениця, ячмінь, овес, вирощувані в Англії, Північній Ірландії і на східному узбережжі Шотландії. Імпортують масло, сир, м’ясо, тростинний цукор, кормове зерно, продукти тропіків, особливо чай і каву, а також рибу. На півдні Британії в районі Дувра розташовані нечисленні фруктові сади.

Молочне тваринництво відіграє важливу роль у сільському господарстві Великобританії. Слід зазначити, що натуральне молоко знаходить більш широке застосування, чим кисломолочні продукти. Виключення складає Північна Ірландія, де зосереджена основне виробництво молочних продуктів. Розведенням молочної худоби займаються переважно на південно-заході Англії. Великобританія відома на увесь світ своїми породами м'ясної і молочної великої рогатої худоби. Поголів'я його складає близько 11,6 млн. У горбкуватих районах Шотландії розводять в основному породи чорну уэльську і галлоуэй, а на рівнинах абердинску білу і герефорд. У зв'язку з епідеміями коров'ячого сказу (хвороба Крейцфельда Якоба) і ящура в останні роки молочне і м'ясне тваринництво випробують жорстоку кризу.

У Британії є всі умови для розведення овець. Велика увага приділяється виведенню нових порід, як м'ясних, так і тонкорунних. У горах Шотландії розводяться спеціальні породи гірської худоби. Свинарство особливе розви ну то в східних районах Англії. До 30% свинини йде на виготовлення бекону, а інше на виробництво м'ясних продуктів.

Загалом аграрний сектор економіки Великобританії активно співпрацює з науково-дослідними інститутами в області медицини, харчової і переробної промисловості, що дозволяє займатись селекцією і виробництвом високоякісної сільськогосподарської продукції, а також з виробниками упаковки і компаніями, які виробляють сільськогосподарське обладнання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?