Курсова робота «Статистичне вивчення виробництва зерна», 2009 рік

З предмету Статистика · додано 13.11.2011 23:47 · від Svetlana · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Предмет, завдання і система показників статистики рослинництва 1.1. Предмет і завдання статистики рослинництва 6 1.2. Система показників статистики рослинництва 8 Розділ 2. Статистична оцінка показників статистики рослинництва 2.1. Ряди розподілу, характеристики центру і форми розподілу 12 2.2. Статистична оцінка варіації 31 2.3. Криві розподілу та способи перевірки гіпотез про відповідність емпіричного розподілу нормальному 39 Розділ 3. Статистичні методи вивчення взаємозв’язків 3.1. Дисперсійний аналіз 46 3.2. Проста прямолінійна кореляція 49 3.3. Багатофакторний кореляційно-регресійний аналіз 55 3.4. Непараметричні показники тісноти зв’язку 62 Висновки 68 Список використаних джерел

Висновок

Метою даної роботи було дослідження і аналіз даних про рівень урожайності виробництва зерна в сукупності господарств, знайти середні показники виробництва, провести групування господарств за різними ознаками, визначити основні внутрішні закономірності процесу виробництва зерна, зясувати міру впливу на урожайність таких факторів як внесення мінеральних добрив та якість грунту. Під час виконання роботи були використати основні методи статистичного дослідження та застосовані на практиці теоретичні положення науки.

Під час виконання завдання були зроблені певні висновки. Розрахунки показали, що середній рівень урожайності для вибіркової сукупності становить 23,3 ц/га. Середній рівень внесення мінеральних добрив становить 2706 ц д.р., а середня якість грунту – 68,86.

Під час кореляційного аналізу встановили, що вплив факторів прямий: при збільшенні внесення мінеральних добрив та підвищені якості грунту урожайність збільшиться.

Простий кореляційний аналіз показав, що при додатковому збільшенні внесення органічних добрив на 1 ц д.р. врожайність збільшиться на 0,0028 ц/га, а при підвищені якості грунту на 1 бал врожайність підвищиться на 0,31 ц/га.

Множинна кореляція дала змогу уточнити висновки: при додатковому збільшенні внесення мінеральних добрив на 1 ц д.р. урожайність зросте, в середньому, на 0,0013 ц/га, незалежно від якості грунту. а2 =0,26 показує, що при покращенні якості грунту на 1 бал., урожайність зросте, в середньому, на 0,26 ц/га, незалежно від мінеральних добрив. Із збільшенням першого фактору на 1%, врожайність підвищується, в середньому, на 0,27%, а при збільшенні якості грунту на 1%, врожайність підвищується на 0,69%.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?