Реферат «Етапи впровадження та інструменти реалізації фінансового контролінгу», 2010 рік

З предмету Фінансовий менеджмент · додано 09.11.2011 18:34 · від Юлія Юріївна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Концепція фінансового контролінгу 2. Етапи впровадження контролінгу на підприємстві 3. Основні інструменти фінансового контролінгу Висновки Використана література

Висновок

На сучасному етапі розвитку економіки будь-яке підприємство функціонує в жорстких умовах конкурентного середовища. Ефективність роботи підприємства в таких умовах особливо в довгостроковій перспективі, яке припускає не просто виживання на ринку, а забезпечення високих темпів розвитку і підвищення конкурентоспроможності, визначається рівнем фінансового потенціалу і якістю управління на підприємстві, що забезпечується певною мірою ефективною організацією системи контролінгу в компанії. У ринкових умовах ефективне управління припускає значний спектр обсягів планової і контрольної роботи. Посилення конкурентних відносин на світових і вітчизняних ринках, стрімкий розвиток і зміна технологій, диверсифікація бізнесу, що росте, ускладнення бізнес-проектів і інші чинники обумовлюють нові вимоги до системи контролю на підприємстві. При цьому необхідно чітко розуміти, що для ефективної діяльності підприємства не достатньо просто організувати процес контролю, а необхідно розробити і впровадити ефективну систему фінансового контролінгу.

Фінансовий контролінг є ефективною координуючою системою забезпечення взаємозв’язку між формуванням інформаційної бази, фінансовим аналізом, фінансовим плануванням і внутрішнім фінансовим контролем на підприємстві, забезпечуючим контроль фінансової діяльності і фінансових операцій.

Коментар модератора

12 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?