Курсова робота «Аналіз міжнародного ринку одягу», 2010 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 09.11.2011 18:20 · від Катя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку трикотажного одягу 6 1.1. Аналіз світового ринку одягу 6 1.2. Аналіз українського ринку одягу 10 Розділ 2. Правове обгрунтування можливості здійснення зовнішньоекономічної угоди з експорту одягу 18 2.1. Законодавча база 18 2.2. Нормативно-правові умови здійснення угоди 21 Розділ 3. Зовнішньоекономічний контракт 25 Розділ 4. Оцінка ефективності проекту 32 Висновки 34 Список використаних джерел 36 Додатки 40

Висновок

Проаналізувавши світовий та українській ринки трикотажного одягу, провівши розрахунок ефективності угоди експорту одягу, можна зробити наступні висновки:

Легка промисловість - це одна з найбільш соціально значущих галузей промисловості, яка може надати велику кількість робочих місць для населення.

Тому, державні органи і промислові спілки розуміють важливість нарощення експортних потужностей сектора пошиття одягу та намагаються сприяти розвитку експортної діяльності швейних підприємств. Але попри намагання держави стимулювати розвиток сектора пошиття одягу, більшість проблем підприємств пов’язані саме з середовищем регулювання діяльності сектора, а не з власними внутрішніми проблемами підприємств.

Однією з найпоширеніших проблем сектора пошиття одягу є незбалансованість виробничих можливостей підприємства та обсягів збуту, виробничо-збутова орієнтація організаційної структури і ослаблена маркетингова складова. Для її подолання підприємствам потрібно удосконалювати систему управління, організації.

Важливим для підприємств сектора пошиття одягу є пошук й вихід на ефективні ринки збуту, що потребує залучення відповідного фінансування й фахівців, здатних налагодити ефективний менеджмент в контексті окреслених чинників успіху.

На даному етапі розвитку підприємствам важливо залучати до роботи модельєрів-дизайнерів для створення власних торгових марок, власних брендів.

Найбільш схильними до впровадження сертифікації на підприємствах є підприємства-експортери.

Незастарілими стандартами користується лише третина підприємства.

Обсяги інвестицій в сектор пошиття одягу поступово збільшуються, при чому основними джерелами їх надходження є власні кошти підприємств. Тож велика частка вітчизняних виробників в секторі пошиття одягу мають достатньо ресурсів, щоб інвестувати у розвиток і не залучають зовнішніх інвесторів. Орієнтовані на експорт підприємства є активнішими в сфері інвестицій, тому що отримують більші прибутки на зовнішніх ринках.

При цьому більшість інвестицій в сектор пошиття одягу робляться "в тіні": митні службі України фіксують завезення швейного обладнання в Україну, але далеко не завжди ці інвестиції відображаються в фінансовій звітності підприємств.

Тривожить ситуація на внутрішньому ринку країни. Їх практично заполонили товари групи "секонд-хенд", продукція нелегального виробництва, яка ввезена без сплати мита, зборів, або ще гірше - контрабанда з країн з дешевою робочою силою та знецінені товари, що були у вжитку.

Досить негативним залишається і той факт, що легка промисловість в Україні є малоприбутковою для пересічних працівників даної галузі. Тут середня місячна зарплата в 2 рази менша, ніж показник заробітної плати загалом по підприємствам промисловості.

Проте, не дивлячись на ряд проблем, які склалися в розвитку легкої промисловості України, все ж таки її варто розглядати як перспективну галузь. За оцінками експертів ринок одягу та взуття входить в 20 найрозвинутіших ринків України, українці витрачають на взуття та одяг приблизно 30-40 % свого місячного доходу, що перевищує показники в країнах Зх. Європи.

Легка промисловість потребує великої підтримки з боку держави у вигляді відповідних державних програм. Не дивлячись на низку проблем в галузі, легка промисловість України є цікавою для дослідження, перспективним є подальше дослідження галузі на території України та інших країн Європи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?