Курсова робота «Аналітична маркетингова оцінка ринку вина», 2011 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 18.12.2011 16:28 · від Катя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1: аналітична маркетингова оцінка ринку вина.5 1.1. Аналіз світового ринку вина.6 1.2. Аналіз українського ринку вина.10 1.2.1. Виноградарська галузь Криму.11 1.2.2. Виноградарська галузь Миколаївської області.13 1.2.3. Виноградарська галузь Одеської області.14 1.2.4. Виноградарська галузь Закарпатської області.14 1.2.5. Виноградарська галузь Херсонської області.15 1.3. Проблеми галузі.15 1.4. Аналіз цін на вино.17 1.5. Сегментація ринку українських вин.18 1.6. Обсяги експорту та імпорту вина, географічна структура.19 1.7. Імпорт українського вина до Росії.20 Розділ 2: правове обґрунтування можливості здійснення даної зовнішньоекономічної угоди.24 2.1. Нормативна база.24 2.2. Тарифне регулювання.25 2.3. Заходи нетарифного регулювання.26 2.4. Заборони, вимоги та стандарти, які застосовуються до даного товару при зовнішньоекономічних операціях.28 2.5. Особливості та умови транспортування вина. 33 Розділ 3: зовнішньоекономічний контракт.36 Розділ 4: оцінка ефективності запропонованого проекту. 42 Висновки. 44 Список використаних джерел. 46 Додатки. 49 Анотація.51

Висновок

Даною курсовою роботою було запропоновано проект експорту українського вина до Російської Федерації. В ході даної роботи було проведено дослідження світового, українського ринку вина, а також ринок Росії, як країни імпортера українського вина. Дане дослідження було спрямоване на визначення найбільших виробників, експортерів, імпортерів вина у світі і в Україні, сегментація ринку вина, а також вивчення цінової складової даного ринку. В виноробстві, мабуть, як в жодній іншій галузі напоїв питання ціноутворення є неврегульованим, що не заважає встановлювати будь-які ціни на даний вид товару.

Український ринок вина є досить парадоксальним, оскільки при наявності в країні сприятливих ландшафтних та кліматичних умов, підприємств зі світовою славою і врешті решт давніх традицій український ринок вина відбуває не кращі часи. В ході дослідження ринку вина України можна дійти висновку, що найбільша частина експортованого вина направляється саме до Росії. Порівнюючи ці два ринки, можна дійти висновку, що в силу історичних причин для них характерна значна схожість як в асортименті споживання так і в ціновій політиці.

Для укладання контракту була переглянута і відображена в даній роботі нормативна база, що регулює питання ринку вина, а також загальні питання, пов’язані з транспортуванням товару в інші країни. Також в ході даної роботи було встановлено, що ніяких перешкод з боку держави на транспортування даного товару немає. Держава навпаки налаштована на стимулювання експорту більшості видів продукції, вина у тому числі.

Контрактом, що розміщений у даній роботі, визначені усі необхідні умови поставки даного виду товару. Умовами даного контракту встановлено, що покупець за свій рахунок поставляє товар, використовуючи залізничний транспорт. При чому, витрати на поставку до моменту передачі товару покупцю несе продавець. Даним документом також зазначені ціна контракту,умови платежу та інші умови.

В останній частині даної курсової роботи проводилася оцінка ефективності проекту експорту вина. По проведеним розрахункам можна зробити висновки щодо ефективності даного проекту. За підрахунками рентабельність склала 20,2%, що свідчить про її непоганий рівень і показує, що на кожен долар вартості контракту доводилося 20,2 цента чистого прибутку.

За ціновим сегментом вино, ввезене на територію Росії потрапляє в цінову категорію третьої групи товарів, а саме марочних вин вартістю від 300 рублів. Варто зазначити, що дана позиція є найбільш сприятлива з боку співвідношення ціни та попиту для виробника.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали