Курсова робота «Аналітична маркетингова оцінка ринку шоколаду», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 08.11.2011 21:44 · від Катя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку шоколаду 5 1.1. Аналіз світового ринку шоколаду 5 1.2. Аналіз українського ринку шоколаду 11 Розділ 2. Правове обгрунтування можливості здійснення зовнішньоекономічної угоди з експорту шоколаду 18 2.1. Нормативно-правові умови здійснення угоди 18 2.2. Вимоги нормативної документації до якості шоколаду 21 Розділ 3. Зовнішньоекономічний контракт 26 Розділ 4. Оцінка ефективності проекту 33 Висновки 36 Список використаних джерел 38

Висновок

В ході написання курсової роботи було виявлено, що українська кондитерська галузь є досить перспективною. Продукція, що виробляється, є конкурентоздатною не тільки на внутрішньому, а й на зовнішніх ринках. Виробництво шоколаду в Україні зосереджено на великих підприємствах, які майже повністю контролюють галузь.

За насиченістю та асортиментом ринок кондитерських виробів України майже нічим не відрізняється від ринку європейських країн а за якістю є навіть кращим, оскільки в Україні вищі стандарти для його виробництва.

Український кондитерський ринок нині перебуває у стані жорсткого конкурентного протистояння. Утримання і залучення нових споживачів здійснюється за рахунок новинок, рекламної і маркетингової політики, експорту продукції тощо. Провідні українські кондитерські компанії планують укріпити свої лідируючі позиції за рахунок експорту продукції до Росії, Грузії, Казахстану, Азербайджану, Молдови і інших країн.

Аналізуючи діяльність на українському кондитерському ринку підрозділів таких світових гігантів, як Nestle та Kraft Foods можна сказати, що вони мають ряд конкурентних переваг: консолідація фінансових та інших ресурсів, постійна інформованість про кон'юнктуру товарних, валютних і фінансових ринків тощо.

Аналіз цінової стратегії підприємств галузі показав, що ціни на продукцію залежать перш за все від цін на какао-сировину. Хоча в останні роки ціни на неї зростали, аналітики прогнозують подальшу стабілізацію цін. Важливим також є заключення довгострокових контрактів виробників із постачальниками какао-сировини.

В роботі запропонований зовнішньоекономічний контракт на експорт чорного шоколаду “ROSHEN-Classic” до Росії. Шоколад в україні є дещо дешевший за російський, тому угода виявилася прибутковою.

Перед складанням контрату був проведений аналіз нормативно-правової бази України та Росії, щоб визначити законність та можливість здійснення експортної операції. Ніяких перешкод та заборон не було виявлено: шоколад є дозволеним для експорту, експортні мита і акцизні збори на шоколад відсутні, а ПДВ нараховується по нульовій ставці. До контракту була складена специфікація, в якій вказані одиниці вимірювання товару (упаковка), кількість поставок (одна) і об'єми поставки партії.

За підрахунками, рентабельність експортної операції склала 6,3%. Даний контракт був укладений на основі аналізу світового, російського та українського ринків шоколаду. Хоча рентабельність зовнішнього контракту менше, ніж рентабельність за внутрішніми контрактами, він є доцільним з точки зору розширення збуту продукції компаніх “ROSHEN” закордон.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?