Курсова робота «Калькулювання собівартості продукції», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 07.11.2011 02:16 · від Ксенія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА. Внутрішня та зовнішня звітність. Її використання в системі управління підприємством. 1.1. Поняття та принципи розробки управлінської звітності. 1.2. Основні відмінності управлінської та фінансової звітності. 1.3. Внутрішня звітність підрозділів. 1.4. Використання фінансової звітності для аналізу діяльності. Розділ іі. Розрахункова частина 2.1. Вихідні дані для розрахункової частини 2.2. Виконання розрахункової частини Висновки Список використаної літератури

Висновок

Для досягнення бажаної прибутковості на підприємстві повинен відбуватись постійний контроль і аналіз показників діяльності. Одним з найголовніших завдань – це контроль за витратами, що дає змогу «управлінцям» планувати їх суму та докладати зусиль щодо їх зменшення. Важливе місце у процесі здійснення контролю і аналізу витрат займає своєчасне і оперативне донесення інформації до керівних ланок підприємства, адже саме вони встановлюють політику діяльності, в тому числі і «витратну». Тому у теоретичному завданні даної курсової роботи було розглянуте питання внутрішньої та зовнішньої звітності і особливості її використання в управлінні підприємством.

У розрахунковій частині курсової роботи були проведені різного роду розрахунки та отримані практичні навики щодо групування витрат за економічними елементами, за статтями калькуляції та інші. Були розроблені планові калькуляції за системою повних і змінних витрат та розраховані основні фінансові показники підприємства «Комфорт» за цими двома системами.

Система обліку і калькулювання повних витрат (абзорпшн-костинг) передбачає собою включення у собівартість продукції усіх виробничих витрат на її виготовлення, в той час як система змінних витрат (директ-костинг) включає у собівартість продукції лише суму змінних виробничих витрат. З розрахунків видно, що собівартість продукції за системою повних витрат (238781,24) є вищою ніж за змінних (199586,44). А операційний прибуток за двох систем однаковий і становить 233511,25 грн.

Важливим етапом було визначення точки беззбитковості підприємства у грошових і натуральних одиницях, адже за допомогою неї можна прогнозувати величину прибутку підприємства і запобігти збитковості діяльності.

Також були визначені вплив на прибуток підприємства збільшення обсягу реалізації продукції на 15 % і визначено,що прибутковість збільшиться на 51859,48 грн (22,2%). За допомогою таблиць Excel визначений незначний вплив збільшення загальновиробничих постійних витрат, а саме збільшення витрат на щорічний медичний огляд робітників підприємства) на операційний прибуток у сумі зростання його на 60 грн.

Отже, необхідно досліджувати, аналізувати та контролювати витрати на всіх етапах виробництва та реалізації продукції, оскільки збільшення їх величини призводить до порушення нормального функціонування підприємства, а також зменшує економічні вигоди.

Коментар модератора

40 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення