Курсова робота «Діяльність фондових бірж на міжнародному ринку цінних паперів 2011», 2011 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 04.11.2011 15:06 · від Інна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Організаційні аспекти й особливості функціонування міжнародного ринку цінних паперів 5 1.1. Міжнародний ринок акцій 5 1.2. Міжнародний ринок облігацій 12 2. Діяльність фондових бірж на міжнародному ринку цінних паперів 23 2.1. Фондова біржа та форми її організації 23 2.2. Системи встановлення рівня цін на фондових біржах, фондові індекси 30 3. Аналіз сучасного стану фондового ринку України 40 Висновки 49 Перелік посилань 51

Висновок

В результаті виконання курсової роботи можемо зробити висновок, що фондовий ринок є потужним інструментом, що значно впливає на ефективність фінансової системи, поліпшує мобілізацію та перерозподіл фінансових ресурсів, тому дослідження проблем вдосконалення діяльності фондового ринку відіграє важливу роль у економічному зростанні та конкурентоспроможності національної економіки.

Фондового ринок України, з одного боку, має високу спекулятивну привабливість, але з іншого боку, має досить високий ступінь ризику для інвесторів. Тому фондовий ринок України, на жаль, відкритий лише для обмеженого кола учасників, адже діяльність на ньому потребує високого кваліфікаційного рівня для забезпечення безпечної високоприбуткової діяльності.

Задля ефективного розвитку національної економіки фондовий ринок України має стати складовою частиною світового ринку фінансових ресурсів, надаючи іноземним інвесторам надійний механізм для здійснення інвестицій в економіку України. Необхідною передумовою для цього ми вважаємо налагодження мережі підприємств, які спеціалізуватимуться на роботі з цінними паперами, фондових бірж та системи Національного депозитарію, пов'язаних з ефективною системою платежів. Національний депозитарій повинен увійти в міжнародну мережу центральних депозитарних установ торгових систем і міжнародних організацій з стандартизації для забезпечення представництва суб'єктів фондового ринку України на світовому ринку.

Необхідно встановити жорстку процедуру допуску цінних паперів іноземних емітентів на національний фондовий ринок, яка б забезпечувала захист внутрішнього інвестора. Для захисту інвесторів під час здійснення операцій з іноземними цінними паперами необхідно розвивати контакти і співробітництво з іноземними регулюючими і контролюючими органами з цінних паперів.

Крім того, важливими напрямками розвитку вітчизняного фондового ринку має стати упорядкування обліку і звітності на підставі репродукування стандартів світового фондового ринку; удосконалення процедури та документального супроводу обігу цінних паперів; спрощення процесу оформлення документів на всіх стадіях емісії й обігу цінних паперів; упровадження електронних інформаційних систем; зниження ризику інвестицій у цінні папери.

Подальшій інтеграції України до міжнародних ринків капіталу сприяє участь в укладанні міжнародних правових актів (договорів, конвенцій, угод) та належне їх виконання, адже це відіграє важливу роль у законодавчому регулюванні розвитку, функціонування національного ринку цінних паперів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?