Курсова робота «Карта організації праці на процесі збирання урожаю кукурудзи на силос», 2005 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.02.2007 20:03 · від Demon86 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Значення і передовий досвід використання карт організації праці в сільському господарстві. 2. Організаційно-економічна характеристика господарства і галузі. 3. Розробка карти організації праці на процесі збирання врожаю кукурудзи на силос. 4. Висновки і пропозиції. 5. Список використаної літератури.

Висновок

Для того, щоб дослідити етапно зростання виробництва, надійного забезпечення населення продуктами харчування, а тварин кормами насамперед за рахунок інтенсивних факторів розвитку галузей, потрібно покращити культуру землеробства, постійно дбати про підсилення родючості землі, ширше застосовування інтенсивні технологічні вирощування кукурудзи на силос.

Для подальшого підвищення врожайності на силос потрібно вдосконалювати організацію виробництва на базі впроваджених досягнень науки і передового досвіду. Вирощувати кукурудзу на силос слід доручати досвідченим майстрам-механізаторам, які добре ознайомлені з інтенсивною технологією забезпечення кваліфікованими кадрами механізованих ланок з вирощування кукурудзи на силос, їх стимулювання за кінцеві результати поряд з поліпшенням матеріально-технічної бази сприяють матеріально-переведенню кукурудзоведення на якісно новий рівень, широкому впровадженню прогресивних методів організації виробництва.

В колгоспі ім. Кірова потрібно удосконалити форми організації праці і покращити умови праці робітників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення