Курсова робота «Організація процесу обслуговування споживачів офіціантами у ресторані «ТАМРОРО»», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 01.11.2011 18:22 · від Marta · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Загальна характеристика досліджуваного закладу ресторанного господарства. Характеристика контингенту споживачів, особливостей його попиту та характеристика закладу, де здійснюються процеси обслуговування споживачів офіціантами 5 Розділ 2. Аналіз складу, стану та ефективності використання просторових та трудових ресурсів діючого закладу. Аналіз ефективності процесу обслуговування споживачів у денний та вечірній час 20 Розділ 3. Розроблення шляхів подолання недоліків та підвищення якості процесу обслуговування споживачів у діючому закладі ресторанного господарства 27 Висновки і пропозиції 34 Список використаних джерел 36 Додатки 37

Висновок

Сьогодні ресторан «Тампопо » успішно працює на ринку послуг в м. Києві. Але провівши аналіз роботи цього закладу, я знайшла певні недоліки, які при виправленні можуть стати перевагами. Було розгляну то процес організації виробництва та обслуговування ресторану, а обслуговування офіціантами.

Процес організації роботи ресторану проходить довготривалий шлях. Усі процеси виробництва продукції поділяється на складові відповідно до поділу підприємства на виробничі підрозділи: цехи, відділення, виробничі ділянки. Аналогічно поділяються на складові за цією ознакою й інші процеси. До якого б підрозділу не відносився той чи інший процес для його організації необхідні основні засоби, трудові, матеріальні, енергетичні, фінансові ресурси.

Для управління кожною із створених частин системи необхідно виконувати комплекс фаз (функцій) управління, до яких належать: планування, облік і контроль, регулювання. У вирішенні цих задач беруть участь як працівники, так і керівництво закладу. Тільки при їх злагодженій роботі може бути забезпечене вирішення всіх задач, що стоять перед колективом підприємства щодо організації виробництва.

Було розглянуто організаційну та господарську структуру ресторану. Господарська структура складається з технологічних процесів, які відбуваються на етапах розробки виробничої програми, приготуванні їжі та обслуговування гостей.

Організаційна структура являє собою управління всіма процесами, що відбуваються в ході робот господарської структури.

Також був детально описаний процес обслуговуванням офіціантами.

В роботі запропоновані рекомендації щодо удосконалення діяльності ресторану «Тампопо». На сам перед, це підвищення кваліфікації працівників, адже від рівня кваліфікації робітників залежить якість проведення обслуговування. В ході виконання курсової роботи було висвітлено три принципи покращення роботи працівників:

• задоволення потреби виробництва;

• забезпечення найбільшої працездатності людини;

• комбінація суспільних і особистих інтересів.

Доцільним є проведення автоматизації певних процесів виробництва. Автоматизація виробництва є заміною людської діяльності на машинну, але це достатньо дорогий та довгий процес.

Для підвищення якості роботи закладу, доречним було б змінити склад працюючого персоналу, наприклад: взяти на роботу метрдотеля..

Для урізноманітнення життя ресторану пропонується проведення

тематичних вечорів, у яких би кожен бажаючий відвідувач міг би брати участь.

Для підвищення рівня зацікавленості ресторан необхідно проводити різноманітні рекламні компанії, які б приваблювали не тільки нових клієнтів, а й нових інвесторів.

Оскільки сучасний ресторанне господарство має стрімкий розвиток, тому

головним завданням будь – якого підприємства є підтримання своєї конкурентоспроможності. Для цього необхідно постійно вдосконалювати роботу ресторану. Оскільки робота ресторану пов’язана з надаванням послуг харчування та дозвілля, то постійно вдосконалювати необхідно асортимент товарів, матеріально – технічну базу, кваліфікованість обслуговуючого персоналу ресторану, встановити зручний режим роботи для відвідувачів, впровадження розумної реклами тощо. Саме непереривне вдосконалення всіх цих ланок обслуговуючого процесу веде до процвітання та підвищення прибутку підприємств ресторанного господарства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?