Курсова робота «Нагромадження у суспільному відтворенні», 2008 рік

З предмету Політична економіка · додано 01.11.2011 14:38 · від Олександр · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Сутність нагромадження і його роль у суспільному відтворенні 4 1.1. Основні ознаки нагромадження та механізм функціонування 4 1.2. Основні джерела нагромадження та фактори впливу 7 1.3. Місце нагромадження у відтворювальному процесі 14 Розділ 2. Особливості нагромадження на сучасному етапі суспільного виробництва 21 2.1. Характеристика сучасного рівня нагромадження. 21 2.2. Вплив нагромадження на забезпечення розширеного відтворення.27 2.3. Роль держави 30 Розділ 3. Шляхи підвищення ефективності нагромадження в суспільному відтворенні 35 Висновок 39 Список використаної літератури 40

Висновок

В умовах ринкової економіки об’єктивна потреба нагромадження випливає з необхідності зростання життєвого рівня населення.

Нагромадження здійснюється за рахунок саме капіталізації частини додаткової вартості.

Нагромадження являє собою основу для розширеного відтворення, за рахунок збільшення основного і оборотного капіталу та страхових запасів.

На сучасному етапі норма нагромадження знаходиться на невисокому рівні - 16-17%, тоді як у розвинутих країнах цей рівень коливається в межах 20-30%. Цього недостатньо для розширеного відтворення в країні.

В процесі нагромадження вагому роль відіграє держава, функції якої полягають у веденні певної амортизаційної політики, політики відновлення природних ресурсів та відновлення робочої сили.

Підвищення ефективності нагромадження в суспільному відтворенні досягається наступними методами: поліпшення технологічної структури капітальних вкладень, удосконалення відтворювальної структури капітальних вкладень, значне скорочення тривалості будівництва, здійснення необхідної реконструкції виробничої бази будівельного комплексу та значна роль науково-технічного прогресу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?