Курсова робота «Прогнозна оцінка фінансового стану та рівня платоспроможності підприємства», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 01.11.2011 08:42 · від таня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Основні завдання та джерела аналізу фінансового стану та платоспроможності підприємства. 2. Характеристика фінансово-господарської діяльності підприємства та постановки аналітичної роботи. 3. Організація аналізу платоспроможності підприємства. 4. Методика аналізу ліквідності балансу підприємства. 5. Методика аналізу показників платоспроможності підприємства. 6. Напрями покращення фінансового стану та платоспроможності підприємства. Висновки Список використаної літератури

Висновок

Аналізувати фінансовий стан та рівнень платоспроможності будь-якого підприємства є нагальною необхідністю, бо не можна вести господарство без міри ваги і рахунку, не добиваючись перевищення доходів над видатками.

Фінансовий стан підприємства - це показник його фінансової конкурентоздатності, тобто платоспроможності, кредитоспроможності, виконання зобов'язань перед державою та іншими підприємствами. Фінансовий аналіз — це засіб оцінки і прогнозування фінансового стану підприємства на основі його бухгалтерської звітності.

Фінансовий стан характеризується двома важливими показниками: платоспроможність та ліквідність. Платоспроможність характеризується наявністю вільного залишку грошових коштів на рахунку підприємства. Ліквідність - означає здатність цінностей легко перетворюватися в гроші, тобто в абсолютно ліквідні засоби.

Проаналізувавши основні показники фінансового стану та рівня платоспроможності підприємства ВАТ "Укрнафта" можна зробити такі висновки: підприємство на протязі аналізованого періоду працювало не стабільно, а постійно погіршувалося, про що свідчать показники фінансового стану та показники рівня платоспроможності на підприємстві, як було видно із розрахунків на підприємстві катастрофічно не вистачає грошових коштів. В основному показники погіршились під дією двох факторів: зростання та не своєчасна виплата дебіторської заборгованості та зменшення реалізації продукції.

Тому на підприємстві досить важливим стало питання про підвищення показників фінансового стану та рівня платоспроможності. Підвищення цих показників можливе при збільшенні прибутковості підприємства, а це можливе тільки при проведенні спеціальних заходів, які направлені на збільшення прибутку підприємства.

Коментар модератора

41 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?