Реферат «Особливості обліку облігацій», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 31.10.2011 16:43 · від Юлія Юріївна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Види облігацій і порядок їх випуску 4 2. Облік довгострокових облігацій 7 2.1. Облік облігацій, випущених (реалізованих) за номінальною вартістю 7 2.2. Облік облігацій, випущених (реалізованих) зі знижкою (дисконтом) 9 2.3. Облік облігацій, випущених (реалізованих) з премією (надбавкою) 10 3. Облік викупу облігацій 12 4. Переваги і недоліки випуску облігацій 14 Висновки 16 Використана література 17

Висновок

В даній роботі я розглянула облігації, які є основним джерелом отримання коштів зарубіжними фірмами за рахунок зовнішньої заборгованості з метою придбання довгострокових активів і розширення підприємства. Важливою перевагою облігацій до сплати є те, що вартість одержання коштів – витрати на сплату процентів – для податкових цілей вираховується із суми доходу підприємства, що зменшує чисті витрати підприємства.

Облігації можуть бути продані за їх номіналом, з надбавкою або із знижкою в залежності від того, яке співвідношення фактично склалося між офіційно встановленою по облігаціях ставкою процентів і ринковою ставкою процентів по цих облігаціях (тобто ставкою процентів, при якій інвестори вважають можливим вкладати гроші в ці облігації, а компанія, яка випустила ці облігації, вважає можливим продавати ці облігації). У кожному випадку облігації оцінюються, відображаються у звітності за їх поточним грошовим еквівалентом. Ціна первинної реалізації облігації залежить від різниці між офіційно встановленою по облігаціях ставкою процентів і фактичною ринковою ставкою процентів по цих облігаціях. Якщо ринкова ставка вища, ніж офіційно встановлена, то облігації продаються зі знижкою. І навпаки, якщо ринкова ставка процентів нижча, ніж офіційно встановлена по облігаціях ставка процентів, то облігації продаються з надбавкою.

Знижки та надбавки при первинному продажу облігацій – це поправка до суми процентів, які фактично виплачуються власникам облігацій (тобто інвесторам) протягом період дії облігацій. Отже, амортизація знижки або надбавки, яка нараховується протягом періоду від фактичного продажу облігацій до дати їх погашення, відноситься до витрат на сплату процентів по облігаціях.

Щоб бути впевненим, що компанія, яка випустила облігації, має достатню суму грошей для погашення облігацій у визначений строк, компанія може створювати спеціальний фонд, який призначений для накопичення суми, необхідної для погашення облігацій, і потім його поповнювати за рахунок періодичних внесків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?