Реферат «Управління конфліктом. Стратегічне планування», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 30.10.2011 14:40 · від Пашок · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Етапи формування колективу. Управління конфліктом 4 2. Піраміда стратегій. Етапи процесу стратегічного планування: визначення цілей; розробка стратегій; надання стратегій конкретної форми 9 3. Унікальність особистості працівника: соціально-психологічні аспекти особистості 14 Практична ситуація 20 Висновок 21 Список використаних джерел 22

Висновок

Ринкові перетворення в Україні об’єктивно пов’язані з активізацією діяльності, усвідомленням кожною людиною себе як особистості, формуванням у неї таких трудових і підприємницьких концепцій, які в найбільшій мірі сприяли б її самореалізації і досягненню поставлених цілей. Розширення знань, підвищення кваліфікації, професійна мобільність, розвиток особистості стають важливими умовами економічного і соціального прогресу суспільства.

В роботі відображено, що основними атрибутами особистості вважаються її риси, якості, властивості та форми поведінки. У свою чергу форми поведінки визначаються взаємодією внутрішніх суб’єктивно-психологічних властивостей особистості і зовнішніх факторів - соціальне оточення, особливості ситуації, в яких перебуває особистість.

Хотілося б відзначити, що багато керівників у наш час не усвідомили всієї важливості стану соціально-психологічного клімату в колективі. Як невмілі і безграмотні батьки починають тьопати і нестримно кричати на своїх чад, так і "боси" тут же намагаються подавити конфлікт, не замислюючись карають тих, що провинилися, поводяться пригнічуючи і зухвало.

Але все частіше на чолі компаній і організацій виявляються керівники нового типу, що не жаліють засобів на "виховання" повноцінних виконавців і творчих працівників. Такі компанії відрізняються завидною злагодженістю роботи, єдністю усередині колективу, вражаючими результатами своєї роботи. Працівники таких фірм завжди привітні і життєрадісні, у них багато цікавих ідей і планів, що далеко йдуть.

Також в даній роботі ми познайомились з трьома основними рівнями стратегії такими як загальнокорпоративна стратегія, стратегія бізнесу та функціональна стратегія. Була детально розглянута послідовність етапів процесу розробки стратегії, оскільки, щоб вижити у світі бізнесу необхідно постійно спостерігати за змінами середовища. І чим частіше відбуваються зміни у зовнішньому середовищі організації, тим нагальнішою є потреба у розробці стратегії.

Коментар модератора

21 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?