Курсова робота «Організація обліку фінансових результатів», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 20.02.2007 15:33 · від Лариса · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття фінансових результатів діяльності та вплив організації їх обліку на стан облікового процесу підприємства 2. Організація первинного обліку доходів та витрат діяльності 3. Організація синтетичного і аналітичного обліку фінансових результатів діяльності 4. Організація складання та подання звіту про фінансові результати 5. Організація праці персоналу бухгалтерії з обліку фінансових результатів діяльності 6. Особливості організації обліку фінансових результатів діяльності в умовах використання комп’ютерної техніки Висновки Список використаних джерел

Висновок

З переходом на бухгалтерський облік за новими національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, розробленими на основі міжнародних стандартів, та на новий План рахунків аналітичний облік фінансових результатів особливо необхідний для складання Звіту про фінансові результати. Більше того, можна стверджувати, що без належно, раціонально організованого аналітичного обліку фінансових результатів практично не можливе складання об’єктивного Звіту про фінансові результати.

Завдання раціональної організації аналітичного обліку фінансових результатів на кожному підприємстві в тому, щоб відповідно до Положення (стандарту) 3 “Звіт про фінансові результати” та статей цього звіту на аналітичних рахунках фінансових результатів протягом року наростаючим підсумком з початку року в розрізі звітних статей накопичувались дані про доходи та витрати підприємства, необхідні як для контролю та аналізу, так і для складання Звіту про фінансові результати. Отже, аналітичний облік фінансових результатів повинен бути організований так, щоб за підсумком кожного звітного періоду із аналітичного обліку фінансових результатів можна було взяти підсумкові дані і перенести їх на відповідну статтю Звіту про фінансові результати.

Фінансовий результат – прибуток або збиток, одержаний від діяльності підприємства.

Узагальнення інформації про фінансові результати підприємства від звичайної діяльності та надзвичайних подій ведеться на рахунку 79 “Фінансові результати”.

Рахунок 79 “Фінансові результати” – тимчасовий, результатний, має ознаки пасивного рахунку.

По кредиту рахунку 79 “Фінансові результати” на підставі довідок та розрахунків бухгалтерії відображаються суми в порядку закриття рахунків обліку доходів, по дебету – суми в порядку закриття рахунків обліку витрат, а також належна сума нарахованого податку на прибуток.

Сальдо рахунку при його закритті списується на рахунок 44 “Нерозподілені прибутки (непокриті збитки)”.

Аналітичний облік фінансових результатів ведеться за їх характером, видами продукції, товарів, робіт, послуг та іншими напрямками, визначеними підприємством самостійно.

Форма і зміст звіту про фінансові результати визначені Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 3 "Звіт про фінансові результати".

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення