Курсова робота «Поняття, ознаки та види актів державного управління», 2010 рік

З предмету Право · додано 30.10.2011 14:16 · від Лиана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Правові акти управління як одна з форм державного управління: сутність та ознаки 5 Розділ 2. Класифікація актів державного управління 2.1. Види актів державного управління в залежності від юридичних властивостей 14 2.2. Класифікація актів державного управління за межею дії 17 2.3. Класифікація актів державного управління за становищем органів, що видають акти в управлінській ієрархії 19 Розділ 3. Вимоги стосовно юридичного змісту актів державного управління як особливість процесу виконання управлінської діяльності 24 Висновки 30 Список використаної літератури 32

Висновок

Таким чином, роль і значення актів державного управління у здійсненні повсякденних управлінських функцій великі. Вони здійснюють великий вплив на різноманітні сфери суспільного життя. З їх допомогою держава регулює відносини, що складаються у процесі виконавчо-розпорядчої діяльності. При цьому вирішуються різні за своїм характером та обсягом питання. У актах державного управління відображаються усі боки діяльності державного управління (організація, контроль, охорона суб’єктивних прав, боротьба з правопорушеннями та т.п.).

Незважаючи на те, що правова система України ще й досі має значну низку актів державного управління, що залишилися або з загальносоюзного законодавства, або з законодавства Української РСР, які закріплюють пріоритет інтересів державного апарату над інтересами людини, вже починають з’являтися норми, спрямовані насамперед на захист інтересів громадян, їх об’єднань інших об’єктів управління. Цей процес має прискорюватися, оскільки Україна прагне увійти до єдиного правового простору цивілізованих країн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?