Курсова робота «Основи менеджменту», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 30.10.2011 13:54 · від Пашок · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Організаційна структура управління підприємства з виготовлення геологорозвідувального та шахтного устаткування 5 1.1. Організаційно-управлінська структура ВАТ «Брянківський завод бурового устаткування 5 1.2. Аналіз організаційної структури управління ВАТ «БЗБУ» та пропозиції щодо її вдосконалення 16 Розділ ІІ. Мета функціонування ВАТ «Брянківський завод бурового устаткування 21 2.1. Місія та цілі організації 21 2.1.1. Основні цілі роботи підприємства ВАТ «БЗБУ» 21 2.1.2. Основні споживачі продукції ВАТ «БЗБУ» 22 2.1.3. Продукція для клієнтів підприємства 22 2.1.4. Ринки діяльності підприємства 23 2.1.5. Специфіка задоволення потреб клієнтів 23 2.1.6. Конкурентні переваги організації 24 2.2. Побудова «дерева цілей» для ВАТ «БЗБУ» 25 Розділ ІІІ. Аналіз функціонування відділу 27 3.1. Аналіз розподілу управлінських функцій по відділу маркетингу 27 3.2. Організаційна структура відділу маркетингу 30 Розділ ІV. Оцінка ефективності системи управління 33 4.1. Оцінка економічної ефективності управління 33 4.2. Оцінка ефективності організаційної структури 36 Висновки 44 Список використаної літератури 45

Висновок

Організаційна структура управління – одне з ключових понять менеджменту, тісно пов'язане з метою, функціями, процесом управління, роботою менеджерів і розподілом між ними повноважень, саме цьому було присвячено роботу. Структуру можна порівняти з каркасом будинку управлінської системи, побудованим для того, щоб всі що протікають в ній процеси здійснювались вчасно і якісно. Звідси та увага, що керівники організацій приділяють принципам і засобам побудови структур управління, вибору їхніх типів і виглядів, вивченню тенденцій зміни і оцінкам відповідності завдань організацій.

У курсовому проекті було проведено аналіз підприємства, розглянута діяльність підприємства, його положення на зовнішньому ринку, продукція, яку випускає підприємство.

У першому розділі роботи було вивчено засновницькі документи і організаційно-правові принципи побудови діяльності підприємства. Було детально описано організаційну структуру ВАТ «БЗБУ», визначено її тип, переваги та недоліки обраної структури, а також надані рекомендації щодо удосконалення організаційної структури підприємства.

Другий розділ присвячений цілям функціонування підприємства, де ми описали місію та цілі підприємства, та побудували «дерево цілей».

У третьому розділі ми проаналізували організаційну структуру відділу маркетингу та розподіл управлінських функцій в середині відділу. Було зроблені висновки та внесені пропозиції щодо оптимізації його структури.

Закінчено курсовий проект оцінкою ефективності організаційної структури, що відображено у четвертому розділі.

В ході написання роботи я ознайомився з умовами і особливостями майбутньої професійної діяльності, оволодів сучасними методами ефективної управлінської діяльності підприємства в реальних ринкових умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?