Курсова робота «Доходи Державного бюджету України», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 30.10.2011 12:03 · від Lisa · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 4 РОЗДІЛ І: Бюджет – головна ланка фінансів держави 5 1.1. Бюджетна система України 5 1.2. Економічний зміст та значення дохідної частини бюджету 7 1.3. Порядок виконання дохідної частини державного бюджету 9 РОЗДІЛ ІІ: Дослідження і аналіз виконання дохідної частини Державного бюджету України 16 2.1. Доходи Державного бюджету України і їх виконання 16 2.2. Аналіз складу, структури та динаміки доходів Державного бюджету України за 2007-2008 роки 18 РОЗДІЛ ІІІ: Шляхи вдосконалення доходів державного бюджету 25 3.1. Зміцнення дохідної бази Державного бюджету України 25 3.2. Вдосконалення нормативно-правової бази, що регулює доходи бюджету 29 Висновки 34 Список використаних джерел

Висновок

Доходи державного бюджету – це частина централізованих фінансових ресурсів держави, які врегульовані відповідними нормативними актами і необхідні для виконання її функцій. Доходи бюджету відображають економічні відносини держави з підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами, які виникають у процесі стягнення бюджетних платежів.

Формування бюджету може здійснюватися на різних засадах, залежно від чого розрізняють доходи бюджету та джерела його фінансування. Склад і структура доходів бюджету характеризують фінансову політику та фінансовий стан держави.

Виконання бюджету є основною стадією бюджетного процесу. Виконати бюджет – це означає забезпечити повне і своєчасне надходження всіх передбачених у бюджеті доходів і направлення коштів на фінансування видатків, включених у бюджет.

Доходи державного бюджету із року в рік зростають. Проте, дати об’єктивну позитивну чи негативну оцінку цьому явищу доволі складно, оскільки в економіці України мають місце також інші макроекономічні явища і процеси, які впливають на ефективність доходів Державного бюджету: збільшення видатків, податкова політика держави, інфляція, грошова емісія тощо.

На сьогодні бюджетна система України (в тому числі доходи Державного бюджету) перебуває в стані свого розвитку, і тому потребує всебічного вдосконалення: структури, принципів функціонування, нормативно-правової бази тощо. Зважаючи на нестабільну політичну й економічну ситуацію в країні, досягти цього доволі важко, проте, працюючи над цим питаннями, вживаючи необхідних економічно обґрунтованих засобів, це може стати можливим вже в найближчому майбутньому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення