Курсова робота «Розробка зовнішньоторговельної угоди на імпорт чаю», 2011 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 29.10.2011 17:07 · від Інна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку чаю 4 1.1. Аналіз світового ринку чаю 4 1.2. Аналіз українського ринку чаю 9 РОЗДІЛ 2. Правове обґрунтування можливості здійснення даної зовнішньоекономічної угоди з імпорту чаю 18 2.1. Законодавча база 18 2.2. Нормативно-правові умови здійснення даного проекту 19 РОЗДІЛ 3. Зовнішньоекономічний контракт 26 РОЗДІЛ 4. Оцінка ефективності запропонованого проекту 33 Висновки 36 Список використаних джерел 37

Висновок

Чай є універсальним напоєм, що є присутнім на ринку будь-якої країни. В світовому експорті чаю існує два типи країн експортерів чаю. Перший – це країни, що мають природні умови для вирощування чаю, тобто Індія, Шрі-Ланка, Китай, Кенія. До другої групи належать країни, що здійснюють масову закупівлю сировини, та спеціалізуються на складанні купажів (чайних сумішей) та їх подальшому експорті. Яскравим прикладом є Великобританія, в Східній Європі на такий шлях все більше стає Росія.

Ситуація на українському ринку досить проста – весь товар на ринку є імпортним, невелику частину становить товар пакований на українських фабриках. Серед тенденцій ринку можна виділити зростання преміум – сегменту ринку чаю. Також відбувається позаінфляційне подорожчання продукції, за рахунок росту цін на світових аукціонах.

Більшість великих чайних компаній вже представили в Україні свої бренди, вхід же новачків на ринок є досить складним. Основна тому причина - необхідність інвестування значних коштів у дистрибуцію й маркетинг. До того ж, позиції лідерів ринку досить сильні і їхні частки в найближчі роки, швидше за все, залишаться незмінними. Поява нових сильних брендів можливо лише в окремих нішах за умови правильного їхнього диференціювання. У будь-якому разі, значного впливу на ринок і розподіл часток такі бренди зробити не зможуть.

Щодо розробленого зовнішньоекономічного контракту з імпорту чаю в Україну з Грузії, можна сказати, що контракт є ефективним та доцільним для здійснення, адже базовий та альтернативний коефіцієнт імпорту були більше 1, а коефіцієнт рентабельності становив 69, 6%, що є досить високим показником.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?