Реферат «Проектування і оптимізація складу бетонної суміші», 2011 рік

З предмету Будівництво · додано 26.10.2011 19:26 · від Іра Шкрюба · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3. Вихідні дані для проектування 4. Технологічний аналіз ситуації 5. Вибір вихідних сировинних матеріалів 6. Варіанти проектування складу 7. Модифікація складу бетонної суміші Висновок Список використаної літератури

Висновок

На основі проведених розрахунків складів бетонних сумішей та їх собівартості можна зазначити, що найбільш доцільнішим серед наведених варіантів є варіант №5. За даними цього варіанту використовуються сульфатостійкий портландцемент, який забезпечує залізобетонним конструкціям стійкість в морській воді, та пластифікуюча добавка ЛСТ, яка полегшує легкоукладальність бетонної суміші та збільшує міцність бетону за рахунок зниження витрати води (при незмінній витраті цементу).

Варіант №5 є економічним, порівняно з варіантом №4 та більш ефективнішим порівняно з варіантами №1, №2 та №3, оскільки тут ще використовується пластифікуюча добавка.

Отже, найбільш економнішим та доцільнішим є варіант №5, за яким для бетонної суміші використовуються сульфатостійкий цемент марки М400, в якості крупного заповнювача - щебінь середньої якості, в якості дрібного заповнювача - пісок з модулем крупності Мкр=2,5. Також вводиться пластифікуюча добавка СНВ (смола нейтралізована повітревтягуюча), кількість 0,3% від маси цементу. Добавка гідрофобізує пори, що значною мірою підвищує водонепроникність, морозостійкість та корозійну стійкість бетону.

Коментар модератора

20 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?