Курсова робота «Складові собівартості продукції (послуг)», 2011 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 26.10.2011 05:06 · від Юлия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Складові собівартості продукції (послуг) 3 2. Огляд і аналіз бухгалтерського балансу підприємства ТОВ „Сузір’я” 13 3. Відображення господарських операцій в балансі підприємства ТОВ „Сузір’я ” та їх вплив на баланс 26 Список використаної літератури. 31 Додатки 33

Висновок

Таким чином, об'єктом досліджень є Товариство з обмеженою відповідальністю „Сузір’я”. ТОВ „Сузір’я” було засновано згідно чинним Законодавством України, відповідно до рішення Установчих зборів акціонерів, про що укладено Установчий договір та Статут, що є додатком до Установчого договору.

За звітний період майно ТОВ „Сузір’я” збільшилося на 23,1 тис. грн., або на 2,9%, за рахунок зменшення необоротних активів – на 0,5 тис. грн., або на 0,2%, і збільшення оборотного капіталу на 23,6 тис. грн., або 4,5%. За звітний період були збільшені запаси підприємства на 30,6 тис. грн., дебіторська заборгованість за відвантажену продукцію знизилася на 3,3 тис. грн., а грошові кошти зменшились на 14 тис. грн., за рахунок цих засобів змінилася вартість майна організації. У цілому слід зазначити, що структура сукупних активів характеризується значним перевищенням у їхньому складі частки оборотних коштів, що склала 66,8 % і незначно (на 4,5%) зменшилась протягом року.

Пасивна частина балансу характеризується незначною перевагою власного капіталу, причому в загальному обсязі він збільшилися за звітний період на 75,6 тис. грн., чи на 13,4%. Поточні зобов’язання зменшились на 52,5 тис. грн.. Тенденція збільшення джерел власних засобів негативно характеризує діяльність підприємства.

Структура позикових засобів протягом звітного періоду перетерпіла ряд змін. Так, частка кредиторської заборгованість постачальникам зменшилась на 52,3%, а поточні зобов’язання збільшилися на 2,4%.

В результаті проведених господарських операцій відображені зміні в балансі підприємства ТОВ „Сузір’я”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?