Курсова робота «Організація споживчого кредитування (на прикладі ПАТ КБ "ПриватБанк")», 2008 рік

З предмету Банківська справа · додано 30.10.2011 16:10 · від Анастасія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Банківська діяльність в сфері споживчого кредитування 1.1. Поняття та види кредитів 1.2. Особливості споживчого кредитування 1.3. Економічні та правові основи кредитування 2. Аналіз кредитного портфелю 2.1. Оцінка споживчого кредитування 2.2. Аналіз фінансової стійкості та платоспроможності 3. Організаційні розрахунки споживчого кредитування 3.1. Організація документації та технологія прийняття рішень щодо споживчого кредитування 3.2. Розробка графіка погашення кредиту 3.3. Розрахунок показників фінансової діяльності Пат кб «приватбанк» 4. Банківська діяльність в умовах економічної кризи. Шляхи виходу з неї 5. Автоматизація організаційних розрахунків Пат кб «приватбанк» 6. Список використаних джерел

Висновок

Невід’ємною частиною швидкого та злагодженого функціонування підприємства є його програмне забезпечення. У банківських установах його застосування відіграє особливу роль. Важливість програмного забезпечення для організації споживчого кредитування полягає у наявності бази даних усіх позичальників, можливості швидкого та достовірного складання графіку погашення кредиту, відображенні кожної проведеної сплати та відслідковуванні боржників.

Створення кожної комп’ютерної системи базується на наступних принципах:

1) Принцип економічної доцільності на підприємстві ПАТ КБ «ПриватБанк» полягає в тому, що економічно доцільно впроваджувати програмне забезпечення, оскільки воно економить час на розрахунки, що перевищує витрати на впровадження програми.

2) Принцип гнучкості дозволяє системі реагувати на зміну рівня інфляції, відсоткових ставок НБУ.

3) Принцип контролю полягає в тому, що проведення кожної операції певним співробітником передається на комп’ютер іншому, який має перевірити та затвердити ці данні.

4) Принцип захисту та безпеки даних на підприємстві ПАТ КБ «ПриватБанк» полягає в тому, що кожен користувач має своє унікальне ім’я та пароль, вводячи які, він може отримати доступ до даних.

5) Сумісність полягає в можливості налагодження програми кожним користувачем для зручнішого використання, а також автоматичне виправлення помилок, зроблених у процесі роботи.

6) Універсальність програмного забезпечення випливає з того, що воно дозволяє проводити платежі за комунальні послуги, проводити грошові перекази, розраховувати терміни та суму погашення кредитів кожного з позичальників, проводити операції з пластиковими картками.

7) Безперервність розвитку полягає в випуску нових, вдосконалених версій програми з новими функціями та можливостями.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?