Реферат «Глобальні проблеми і перспективи діяльності ООН», 2007 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 25.10.2011 10:11 · від urb-olya · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Глобальні проблеми сучасності в призмі діяльності 2.1. Проблема збереження 2.2. Демографічна проблема 2.3. Глобальне потепління 2.4. Проблема побудови інформаційного суспільства 3. Україна в світлі глобальних проблем 4. Висновок 5. Список використаних джерел

Висновок

Глобальні проблеми взаємопов'язані, охоплюють всі сторони життя людей і торкають всі країни світу. Наперед встановленого майбутнього не існує. Люди нездатні змінити своє минуле. Майбутнє ж - це сфера реальних можливостей, серед яких є більш-менш ймовірні. І суспільний розвиток не застрахований від зигзагів, кроків убік і навіть від рухів назад.

Розмірковуючи над перспективами людства, слід підкреслити, що лише в умовах об’єднання зусиль усіх країн, можна буде подолати велику кількість проблем сучасності.

Глобальні проблеми людства, незалежно від міри їх гостроти в тій чи іншій країні, вимагають рішень, що передбачають широку міжнародну співпрацю і координацію зусиль у сферах політики, економіки, науки тощо. В таких умовах можна стверджувати, що ООН виступає містком між державами для їх об’єднання для спільної мети.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?